10 drabužių derinių idėjų moterims žiemai

Išlaikyti stilių visą žiemą gali būti sunku. Rasti tinkamą pusiausvyrą tarp šiltos aprangos, kuri ir gražiai atrodytų – sudėtinga. Todėl būtina pasirūpinti tinkamais drabužiais. Rūbų sluoksniavimas yra puikus būdas išlikti šiltai ir jaukiai atšiauriais žiemos mėnesiais. Žiema – geriausias metas eksperimentuoti su savo stiliumi. Ji ragina dėvėti begalę drabužių, kuriuos galite maišyti ir derinti. Šiame straipsnyje rasite paruoštų žieminės aprangos idėjų. Išlaikykite rafinuotą išvaizdą, kol esate apsimuturiavusi nuo galvos iki kojų!

Susitinkame su draugais

Kadangi nereikia sluoksniuoti, nes laiką leidžiate kur nors jaukiai ir šiltai viduje, galimybės yra neribotos. Vienas patogiausių apdarų – marškiniai ar palaidinės ilgomis rankovėmis. Juos dėvėdamos po megztiniais bei striukėmis jausitės šiltai ir kartu atrodysite elegantiškai.

Darbo diena

Klasikinė biuro apranga – kostiumas – niekada neišeis iš mados. Jei norite jaustis laisviau, derinkite kombinezoną su švarku ir aštriais kulniukais. Jei siekiate pabrėžti moteriškumą, nesuklysite, pasirinkusi pieštuko formos sijoną kartu su kelius siekiančiomis kojinėmis. Aprangą užbaikite balta palaidine, languotu švarku ir kerzais.

Kai norisi atrodyti mielai

Temperatūrai nukritus žemiau 0, norime pridengti kuo daugiau odos. Dėl to jaučiamės praradusios formą. Mielą išvaizdą vis dar galima pasiekti su suknele ir aukštakulniais batais. Taip, gali būti, kad šiek tiek liks apnuogintos odos, kurią persmelks šaltis. Tokiu atveju po suknele galite užsidėti dviratininko šortus, kurie apsaugos šlaunis nuo sąstingio. Jei jaučiatės šiek tiek drąsiau, rinkitės mini sijoną, prie jo priderinus ilgą paltą.

Šokių vakaras

Žiemą esame linkusios paaukoti rankas ir kojas, kai einame į klubą. Tikimės, patalpoje vyraujanti šiluma neapvils. Todėl po paltu galite dėvėti glaustinukę arba aptemptą juodą suknelę. Kai įeisite į vidų, paltą nusiųsite į rūbinę. Kol dėvite suknelę žvarbiais vakarais, batai iki kelių arba iki šlaunų atrodo ne tik seksualiai, bet ir saugo kojas nuo šalčio.

Ar galiu atrodyti seksualiai žiemą?

Kas sakė, kad žiemą negalima atrodyti seksualiai? Geriausias būdas tai pasiekti – dėvėti trench coat tipo paltą su dideliu juosmenį juosiančiu diržu. Uždaras paltas suteikia paslaptingumo. Tada aprangą papildykite lakuotos arba gyvatės odos batais. Priešingu atveju nėra nieko seksualesnio už aukštakulnius batus ir aptemptą suknelę.

Oficialūs susitikimai

Visą kūną dengiantys drabužiai yra privalomi, kai kalbama apie oficialią aprangą. Neprašausite pasirinkusi golfą su ilgomis rankovėmis. Jei Jus šaltis ne itin stipriai veikia arba žinote, kad renginys vyks viduje, galite parodyti šiek tiek daugiau nuogo kūno. Priešingu atveju nepakenks susirasti paltą, kuris būtų pakankamai oficialus ir kurį galėtumėte vilkėti visą vakarą. Nors jei pasirinksite šį variantą, būtinai pasipuoškite aksesuarais. Oficialiems susitikimams pasiruošti padės Textilite prekės.

Keliaujame į koncertą

Jei planuojate apsilankyti koncerte, paltą verčiau palikite namie. Patogūs batai yra būtini, jei nenorite skųstis kojų skausmu. Aprangą taip pat rinkitės atitinkamai – atsižvelgiant į muzikos tipą ir atliekamų dainų nuotaiką. Nesvarbu, ar tai būtų grungy, old school, alternative ar kas nors kita, leiskite sau išsiskirti iš minios. Išbandykite platėjančias velvetines kelnes ir prie jų derantį švarką arba baltą kostiumėlį su nėriniuotais batais. Arba derinkite švarką ir šortus prie ilgaaulių batų.

Pirmas pasimatymas

Pasimatymo vakarui reikia koketiškai reprezentatyvaus įvaizdžio. Dienos metu dėvėkite moterišką megztą suknelę, prie jos priderinusios ilgesnius kerzus. Jei esate labiau kelnių tipo mergina, rinkitės džinsus. Tokiu atveju sutelkite dėmesį į palaidinę. Prie jos puikiai tiks pagal kūno formas pritaikytas paltas. Jei einate vakarieniauti į prabangią vietą, užsidėkite kelius siekiantį sijoną ir palaidinę su ilgomis rankovėmis bei avėkite aukštakulnius. Įvaizdį užbaigs juodas paltas.

Švęsti meilę

Norite per vestuves žiemą atrodyti taip pat stulbinančiai, kaip vasarą? Lengviausia tai padaryti įsigijus ties liemeniu užsegamą paltą, o tada pasipuošus stambiais auskarais, žėrinčia delninuke ir akį traukiančiais bateliais. Kitu atveju ieškokite priglundančios suknelės su dekoratyvinėmis detalėmis arba plačių kelnių, derinamų su puošniais aukštakulniais.

Rimtas pasiruošimas darbo pokalbiui

Per daug laiko praleidžiame galvodamos apie tai, kaip kuo geriau atrodyti darbo pokalbio metu. Labiausiai tinkantis įvaizdis yra kostiumas. Jis nebūtinai turi būti tradicinis. Raskite pasiūtą iš unikalaus rašto audinio. Prie jo derinkite neutralių, žemiškų spalvų aukštakulnius ir palaidinę. Kitu atveju, nesuklysite pasirinkusios baltą palaidinę, juodus kelnes, aukštakulnius. Pabaigai – mėgstamus aksesuarus.

Daugiau patarimų, kaip rengtis žiemą

Apatinis sluoksnis. Kadangi jis yra arčiausiai kūno ir pirmasis, kurį apsivilksite, reikia nepamiršti kelių dalykų. Apatinis sluoksnis turėtų būti prigludęs ir pralaidus orui. Tai padės nesuprakaituoti, kai prisirengusios užeisite į prišildytas patalpas. Ir atvirkščiai – sulaikys kūno šilumą, kol būsite lauke.

Vidurinis sluoksnis. Idealiai tinka lengvas džemperis. Jis ir šildys, ir leis laisvai judėti. Jei nieko panašaus neturite, rinkitės megztinį. Galite sluoksniuoti ant marškinių užsidėjusios megztą liemenę.

Išorinis sluoksnis. Apsaugo nuo ekstremalių sąlygų, šalčio ir sniego. Vilna arba vilnos mišinys yra geriausias natūralus šildytuvas ir taip pat atsparus drėgmei. Ieškokite iš šios medžiagos pagaminto palto. Arba rinkitės palto tipo pūkinę striukę. Ji tiks tiek kasdien, tiek keliaujant į šventę.

Panašūs straipsniai

Leave a Comment