Apie portalą

Kasdien vis kažko tau prireikia. Kad ir- naujos suknelės. Juk išskirtinis moters bruožas, kad drabužių, batų ir papuošalų nebūna per daug! Ruošiesi į pirmąjį pasimatymą, draugų vakarėlį, romantišką kelionę – žinoma, kad neturi kuo apsirengti! Vaikas reikalauja naujo žaislo, artėja  vyro gimtadienis – smagu būtų  jį nustebinti originalia dovana… Pagaliau- planuoji atostogų kelionę arba artėja savaitgalis ir būtų gerai atitrūkti nuo savaitės darbų. Puoli ieškoti – pasiklysti ir netenki kantrybės- siūloma tiek daug ir peržiūrėti  daugybę svetainių internete gaišti begalę laiko. Atsikvėpk, patogiai įsitaisyk ant sofos ir mėgaudamasi kava atsidaryk šį portalą. Čia greitai rasi viską, ko trokšti.

Svetainė  Moters imperija – tai, ko reikia tau ir tavo šeimai. Negaišk laiko klaidžiodama paieškos labirintais – greitai rask   informaciją – čia.

Taip pat čia rasi gyvenimo aktualijas: mados ir grožio naujienas, informaciją, kurios reikia laisvalaikiui ir buičiai, šeimai ir namams, darbui ir verslui, apie šeimos bei vartotojų teisių reikalus.

Moters imperija 

Kasdienė informacija merginai, moteriai, mamai ir kitiems šeimos nariams.

Prekių ir paslaugų katalogas.

Jei  ko nors nepaminėjom, kas rūpi tau, lauksime laiškelio ir tuoj pat pridėsime reikiamą temą. Tarkimės, dalinkimės informacija ir idėjomis…

Bendraukime:

Telefonu 8- 610 77559

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

El. paštu info[@]mamairvaikas.lt

 

 

Leave a Comment