Ko galima pasimokyti iš įžymybių stiliaus ikonų?

Sukurti aprangą yra sunkiau, nei atrodo. Tačiau puikus būdas įsitikinti, kad jūsų derinys atrodo puikiai, yra pasitelkti įžymybių, kurios visuomet viską daro teisingai, pavyzdžius. Ko galima pasimokyti iš šių garsenybių stiliaus ikonų?

Sarah Jessica Parker ir dėvėti rūbai

Tikroji Carrie Bradshaw iš “Seksas ir miestas”, kuri dėl savo meilės batams negalėjo sumokėti pradinio įnašo už butą, perka dėvėtus drabužius. Neseniai duotame interviu ji sakė, kad beveik visi sūnaus marškinėliai yra iš dėvėtų rūbų parduotuvių, o dukros dažniausiai nešioja išaugtus šeimos narių drabužius. Nors Sarah Jessica Parker seka mados tendencijas, prieš įsigydama drabužį ji visuomet pagalvoja, ar jis bus tvarus asmeniškai. Ar tai bus daiktas, kurį bus galima dėvėti dešimtmetį ar ilgiau? Tai puikus klausimas, kurį reikia sau užduoti!

Audrey Hepburn ir maža juoda suknelė

“Pusryčių pas Tifanį” žvaigždė Audrey Hepburn buvo 1960-ųjų mados ikona. Tarp svarbiausių jos stiliaus elementų buvo maža juoda suknelė, perlų vėrinys, trumpintos kelnės ir balerinos tipo bateliai. Yra viena akivaizdi pamoka, kurios visi galime pasimokyti iš Audrey: kartais viskas, ko reikia, yra maža juoda suknelė. Jei savo spintoje neturite tokios, ko dar laukiate? Tai vienintelis daiktas, kuris niekada neišeina iš mados.

Princesės Dianos stilius ir keršto suknelė

 Būdama karališkosios šeimos nare, ji pavogė mūsų širdis, o kaip mados ikona ji ir toliau daro įtaką mūsų stiliaus pasirinkimams. Karališkosios karjeros pradžioje jaunoji princesė daugiausia fotografavosi vilkėdama 80-ųjų stiliaus drabužius – daug raukinių ir lankelių. Tačiau netrukus tendencijų kūrėja atsisakė tradicinei aristokratų aprangai būdingų suknelių ir iškeitė puošnius drabužius į daug seksualesnius siluetus.

Princesės Dianos stilius toks patrauklus dėl to, kad ji naudojo madą kaip savo asmenybės pratęsimą. Kiekvienas jos drabužis atspindėjo jos šilumą ir charizmą. Nesvarbu, ar išlydėdama vaikus į mokyklą ji vilkėjo džemperius ir dviratininkų šortus, ar atlikdama labdaringą veiklą dėvėjo laisvalaikio stiliaus švarką ir avėjo batelius, jos mada niekada nesikeitė.

Nors dėl savo nuoseklaus apsirengimo ji tapo mados ikona, princesė nebijojo pasipriešinti ir netikėtiems įvaizdžiams. Du žodžiai: keršto suknelė. Juodos spalvos Christinos Stambolian suknelė yra vienas ikoniškiausių princesės Dianos įvaizdžių. Keršto suknelė viešai debiutavo tą patį vakarą, kai princas Čarlzas prisipažino apie savo romaną su Camilla Parker-Bowles.

Jacqueline Kennedy Onassis: paprasta ir elegantiška

 Jackie Kennedy patraukė visuomenės dėmesį savo prašmatniu, bet paprastu mados pojūčiu. Nuo “Chanel” kostiumėlių iki “Halston” skrybėlių – ji pakeitė mados požiūrį į konservatyvius drabužius ir paliko dėmesio vertą mados palikimą. Itin elegantiškų bei aukštos kokybės drabužių siūlo ir “Textilite”.

Madonnos tendencijos

Nors Madonnos stilius keitėsi per visą jos šlovės viršūnę aštuntajame dešimtmetyje, ji sukūrė įvaizdį, kuris ir šiandien išlieka kultūriškai reikšmingas. Popmuzikos žvaigždės vis dar žavisi jos apatinių drabužių kaip viršutinių įvaizdžiu, o tokie dizaineriai kaip Ricardo Tisci iš “Givenchy” atidavė duoklę jos firminiam kryželių vėrinių sluoksniavimui. O kas galėtų pamiršti kontrastingą nėrinių, tiulio ir džinsų derinį?

Rihanna ir grunge glamour

 Rihanna mus išmokė, kad mados taisyklės sukurtos tam, kad jas laužytume. Rihanna priima visas tendencijas ir kaskart jas lengvai įgyvendina. Ji karaliauja grunge glamour stiliuje, vilkėdama viską juodai, ir parodo, kaip reikia derinti glotnią odą su perlais ir sportines kelnes su aukštakulniais.

Šios popžvaigždės avangardiniai stiliaus deriniai yra tiesiog neįtikėtini. Rihannos rizikingi firminiai ansambliai įrodo, kad šiek tiek sadomazochizmo dar niekam nepakenkė – nuo džinsų ant džinsų iki sportinių drabužių ir apatinio trikotažo, dėvimo kaip viršutinis drabužis. Rihanna pagyvina bet kokią aprangą, stengdamasi, kad jos lūpų dažai visada derėtų prie rūbų, o jos aksesuarai įrodo, kad viskas priklauso nuo detalių. Be to, Rihanna nebijo skolintis iš vaikinų!

Panašūs straipsniai

Leave a Comment