Patarimai, kaip stilingai sluoksniuoti papuošalus

Papuošalų sluoksniavimas – tai kasdienė meno forma. Gerai parinkti vėriniai, įspūdinga žiedų krūva ar meistriškas auskarų vėrimas – visa tai verta aplodismentų. Skaitykite toliau ir sužinokite patarimus – nuo pagrindinių vėrinių sluoksniavimo pagrindų iki idėjų, kaip derinti laikrodžius ir apyrankes.

Siekite to paties stiliaus

Kai dar tik pradedate sluoksniuoti papuošalus, naudinga rinktis panašaus stiliaus papuošalus. Galite rinktis visus antikvarinius ar vintažinius dirbinius arba kurti griežtesnį įvaizdį su dygliuotais ar spygliuotais dirbiniais. Rinkitės panašaus stiliaus papuošalus, kad jie atrodytų tarsi iš vieno rinkinio.

Lengviausias stilius, nuo kurio galima pradėti sluoksniuojant papuošalus, yra minimalūs dirbiniai. Rinkitės vėrinius su mažais, subtiliais pakabukais, apyrankes su smulkiomis grandinėlėmis, žiedus su plonomis juostelėmis ar sidabrines apyrankes (jų rasite auksosala.lt).

Jei tikrai norite drąsiai pasireikšti sluoksniuotais papuošalais, galite suporuoti kontrastingus stilius. Pavyzdžiui, senovinį žiedą galite sluoksniuoti su moderniu spygliuotu žiedu. Tačiau nepamirškite, kad tai dramatiškesnis, rizikingesnis įvaizdis, todėl jį geriausia rinktis vakarui, o ne kasdienei progai.

Papuošalų sluoksniai pagal aprangą

Tam tikri drabužiai reikalauja skirtingų papuošalų sluoksnių. Kasdienis ansamblis, pavyzdžiui, marškinėliai ir džinsai, yra puiki drobė grandinėlių, apyrankių ir auskarų deriniui. Tas pats pasakytina ir apie drabužius, kuriuos vilkėsite į biurą ar profesionalų renginį – tam puikiai tinka asmeniniai papuošalai, kurie atrodo subtilūs ir rafinuoti. Tačiau visiškai tinka ir ryškūs auskarai ar unikalus pakabukas.

Tokios puošnesnės akimirkos, kaip vestuvės ar vakarėlis, yra ideali proga drąsiau dėlioti papuošalų sluoksnius. Galite įkomponuoti tokių elementų kaip masyvūs auskarai, spalvingos apyrankės ar kokteilinis žiedas. Arba paeksperimentuokite su išraiškingesniais modeliais – asimetriškais ar skulptūriškos formos auskarais. Galite net sublizgėti spalvotais brangakmeniais, deimantais ar akmenukais.

Pridėkite spalvų

Jei pasirinkote neutralų arba griežtai vienspalvį drabužių stilių, pridėję ryškų pakabuką ant kaklo ar grandinėlę galite suteikti trūkstamų spalvų. Patariame atkreipti dėmesį į trumpesnę grandinėlę, nes ji yra arčiausiai veido, todėl gali išryškinti kai kuriuos jūsų bruožus.

Be to, norint, kad viskas neatrodytų per daug įtemptai, siūlome į vėrinių sluoksniavimą įtraukti tik truputį spalvos. Bet kokie akmenys atrodys brangesni, jei jų bus tik vienas. Mažiau yra daugiau.

Suraskite pagrindinį akcentą

Kalbant apie vėrinius, pirmiausia išsirinkite pagrindinį iškirptės akcentą. Tai bus šios dienos žvaigždė, aplink kurią statysite kitus elementus. Pagalvokite apie įspūdingus pakabukus arba deimantais inkrustuotas emblemas. Be to, šie akcentai taip pat padės sumažinti grandinėlių susipynimą.

Nebandykite vėrinius išdėstyti tolygiai

Jei supermodeliai mus ko nors pamokė, tai to, jog šiek tiek atsipalaidavusi išvaizda bet kokiam įvaizdžiui suteikia daugiau žavesio. Nebandykite vėrinius išdėstyti preciziškai, leiskite jiems kristi laisvai!

Ypač kalbant apie vėrinius, verta šiek tiek paįvairinti jų svorį ir tankį. Pabandykite kaitalioti sunkesnes, išraiškingas grandinėles su plonesnėmis, švelnesnėmis ir rasite natūralią pusiausvyrą. Patarimas: jei nešiosite vėrinius su pakabukais, grandinėlės išliks nesusipynusios.

Laikrodžiai ir apyrankės

Laikrodžio atveju siūlome pirmiausia įtraukti laikrodį, o tada vieną po kitos pridėti kitas apyrankes. Ypač geras variantas yra auksinės apyrankės, kurios puikiai derės su viskuo, kas yra jūsų papuošalų dėžutėje. Kita puiki idėja – rinktis ryškias grandinines apyrankes, bet tarp jų pridėti ir ką nors dailaus, pavyzdžiui, deimantinę bagetės formos apyrankę.

Be to, sutelkite dėmesį į vieną riešą. Jei dar tik pradedate sluoksniuoti apyrankes, geriausia viską daryti paprastai. Užuot dėvėję kelias apyrankes ant abiejų riešų, apsiribokite vienu. Ant to riešo galite dėvėti tiek apyrankių, kiek tik norite, jei kitą riešą paliksite nuogą. Jei nenorite kito riešo palikti visiškai nuogo, pasilikite vieną paprastą, subtilią apyrankę. Tai padės jums neatrodyti perkrautai.

Kad jūsų sluoksniuotos apyrankės išsiskirtų ir papildytų aprangą, naudinga keisti apyrankių storį ir formas. Sluoksniuokite plonas grandinėles su stambia apyranke arba porą apvalių apyrankių derinkite su kvadratinėmis. Jei mieliau dėvite panašaus pločio ir formos apyrankes, galite suteikti išvaizdai vizualinio įdomumo maišydami medžiagas, pavyzdžiui, metalą bei karoliukus, ir taip suteikti papildomos tekstūros.

Jei sluoksniuojate žiedus…

Kadangi žiedai yra labai arti vienas kito, jei ketinate dėvėti kelis, pravartu juos rinktis panašių spalvų. Išimtis taikoma tada, jei dėvite sužadėtuvių ar vestuvinį žiedą – tuomet galite nesirinkti tos pačios spalvos žiedų. Tai taip pat priklauso nuo to, kokio tipo žiedus nešiojate. Subtilesnių žiedų galite dėvėti daugiau nei masyvių, ryškesnių. Galiausiai svarbiausia maišyti ir derinti, kol gausite derinį, kuriuo būsite patenkinti.

Panašūs straipsniai

Leave a Comment