AB „Lėvuo” pradeda elektroninę prekybą ESPRIT drabužiais

Visiems skubantiems ir norintiems drabužių įsigyti neišeinant iš namų pristatoma AB “Lėvuo” internetinė drabužių parduotuvė www.lemodus.lt . Parduotuvėje prekiaujama ESPRIT prekės ženklo vyriškais, moteriškai ir jaunimo drabužiais. Tai vienintelė oficiali ESPRIT drabužių bei aksesuarų pardavėja Lietuvoje ir pirkėjams garantuoja originalias bei kokybiškas ESPRIT prekes. Ateityje bus galima įsigyti ir kitų prekės ženklų drabužių bei aksesuarų.

„Vis didesnė dalis drabužių yra įsigyjama internete. Tikime šio verslo perspektyvumu, norime būti esamiems ir potencialiems ESPRIT klientams lengvai pasiekiami, todėl nuo šiol šio gamintojo drabužiais prekiausime ir internetu.“, – kalbėjo AB „Lėvuo“ generalinis direktorius Deimantas Dalibogas.

Kol kas parduotuvėje galima įsigyti tik ESPRIT prekės ženklo moteriškų ir vyriškų bei jaunimo drabužių, tačiau ilgainiui ten atsiras ir kitų AB „Lėvuo“ valdomų prekės ženklų viršutinių drabužių moterims ir vyrams bei apatinio trikotažo moterims ir merginoms.

„Džiaugiamės, kad su partneriais galime pasiūlyti itin greitą prekių pristatymą visoje Lietuvoje. Pats atlikau testinį pirkimą, prekės mane pasiekė po mažiau negu 24 valandų. Esprit drabužių asortimentas internete ir parduotuvėse kol kas šiek tiek skiriasi, tačiau ateityje asortimentus stengsimės suvienodinti kiek įmanoma labiau, kad nei tie, kurie pratę pirkti mūsų parduotuvėse, nei tie, kurie mėgsta pirkti internete, nesijaustų nuskriausti“.

Www.lemodus.lt – funkcionali, vartotojui lengvai suprantama ir patogi elektroninė parduotuvė. Ją per nepilnus metus iki smulkmenų ištobulino centrinio ESPRIT biuro Kopenhagoje IT skyrius ir AB „Lėvuo“ IT skyrius.

Esprit yra visame pasaulyje žinomas prekės ženklas, kuriantis itin kokybiškus ir stilingus drabužius. Esprit prekės ženklas buvo sukurtas San Franciske, 1968 metais, o pagrindinis kompanijos siekis bei filosofija buvo ir iki šiol lieka – kurti patogius, nevaržančius ir laisvės bei laimės pojūtį suteikiančius, kokybiškus ir madingus drabužius. Esprit teikia itin didelį dėmesį ne tik modelių patogumui, audinių kokybei, madai, bet ir drabužių detalėms, kurios Esprit gaminiams suteikia išskirtinio funkcionalumo bei grožio. Esprit audiniai yra gaminami naudojant žaliavas tik iš tų ūkių, kurie laikosi „Fair trade“ bei ekologiško kailinių gyvūnų auginimo principų, todėl vilkintys Esprit drabužius gali jaustis ne tik madingi, bet ir prisidėję prie pasaulinės ekonomikos skatinimo bei etiško ūkininkavimo judėjimų. Esprit asortimentas apima drabužių linijas moterims, vyrams ir vaikams, skirtas pačioms įvairiausioms progoms – nuo laisvalaikio iki dalykinių susitikimų.

Parduotuvės atidarymo proga, www.lemodus.lt visai ESPRIT produkcijai teiks nuolaidas ir pasiūlymus pirmiesiems apsiperkantiems internetu.

Panašūs straipsniai

Leave a Comment