Apie e. paslaugas – naujoje „Prisijungusi Lietuva” svetainėje

Visi, norintys gauti informaciją apie valstybės ir savivaldybių institucijų teikiamas elektronines paslaugas (e. paslaugas), sukurtas Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų lėšomis, bei jomis pasinaudoti, jau gali tai padaryti atnaujintoje interneto svetainėje „Prisijungusi Lietuva” (www.prisijungusi.lt).

Prisijungusi Lietuva” – tai Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos (IVPK) inicijuotas informacinis projektas, kuriuo siekiama, kad ES lėšomis sukurtomis valstybės ir savivaldybių institucijų e. paslaugomis naudotųsi kuo didesnė Lietuvos gyventojų dalis.

Svetainėje aiškiai ir glaustai informuojama, kokios e. paslaugos, sukurtos ES struktūrinių fondų lėšomis, šiuo metu teikiamos, kuo jos naudingos, kur jas galima rasti ir kaip jomis pasinaudoti. Atnaujinta www.prisijungusi.lt versija leidžia paprastai naudotis svetaine, lengvai pasiekti aktualų turinį. Sukurtas naujas šiuolaikiškas patogus vartotojui svetainės dizainas, išlaikytas bendras standartas tarp visų mobiliųjų įrenginių.

Naudotojų patogumui e. paslaugų aprašymai suklasifikuoti bei suskirstyti į dvi stambias grupes – „Gyventojams” ir „Verslui” bei sudaryta galimybė rasti konkrečioje savivaldybėje veikiančias e. paslaugas. Atnaujintoje, neįgaliesiems pritaikytoje, svetainėje vartotojai gali patogiau ir greičiau naudotis viešosiomis e. paslaugomis, o tai padeda sutaupyti laiko.

Svetainės „Prisijungusi Lietuva” tobulinimo darbai atlikti „Soundest Site” turinio valdymo sistema, kuri leidžia itin patogiai valdyti svetainės turinį (matyti bendrąją svetaines statistiką  ir integruoti svetainę su naujienlaiškiu ir trumpųjų žinučių (SMS) siuntimo, socialiniu tinklu valdymo sistemomis.

IVPK informacinis projektas „Prisijungusi Lietuva” yra įgyvendinimas Ekonomikos augimo veiksmų programos prioriteto „Techninė parama Ekonomikos augimo veiksmų programos įgyvendinimui” priemonės „Informavimas ir viešinimas” lėšomis.

Panašūs straipsniai

Leave a Comment