Grožio ir sveikatos injekcijos

Artėjant pavasariui, vis dažniau lepina saulutė, ir mes, moterys,  dažniau žvilgčiojame į veidrodį. Atidžiai vertiname… Deja, šaltas ir žvarbus oras, dėl šildymo išsausėjusios patalpos paliko neigiamų pėdsakų odoje.  Imi veikti: ieškai naujų, patikimų būdų, kurie padėtų pasijausti žaviai, gaiviai ir energingai, pasitikėti savimi.

Oda – pats didžiausias ir sunkiausias organas, kuriuo reikia rūpintis nuolat, o ypač keičiantis metų laikams. Elastinga, sveika, švytinti oda – kiekvienos moters svajonė, tačiau ji glaudžiai susijusi su vidaus organais ir joje atsispindi jų veiklos padariniai, dėl kurių kartais tenka rimtai sunerimti. Daugelį odos problemų kiekviena moteris gali išspręsti pasirinkus sveikesnį gyvenimo būdą, pakoregavus mitybą ar pradėjus daugiau judėti, sportuoti, tačiau kai kurios odos problemos gali būti sprendžiamos tik pasitelkus aukšto lygio specialistus ir inovatyvius gydymo metodus.

Vienas jų – mezoterapija, metodas, skirtas atkurti ir išsaugoti gražią ir sveiką odą. Tai –  populiari kosmetologijos, estetinės medicinos gydomoji procedūra. Mezoterapijos metu į paviršinius odos sluoksnius mažomis dozėmis  suleidžiamos biologiškai aktyvios medžiagos:  hialurono rūgštis, vitaminai, mineralai, aminorūgštys, mikroelementai, fermentai, antioksidantai. Procedūros efektyvumas ir išskirtinumas – injekcijos yra taikomos įvairioms kūno vietoms, o veikliosios medžiagos iškart patenka į ląsteles, pamažu jas atnaujina. Reguliariai atliekant tokias  procedūras, galima susigrąžinti jaunystę: išlyginti raukšles, atsikratyti suglebusios odos, maišelių po akimis. Be to, tai gali padėti išspręsti tokias problemas kaip strijos, randai po operacijų, plaukų slinkimas ar odos bėrimai.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro gydytojos dermatologės bei Europos dermatovenerologų asociacijos narės Irinos Pugačiovos teigimu, mezoterapija yra pritaikoma kiekvienam individualiai, pagal odos tipą ir kamuojančios problemos sudėtingumą, todėl neverta iš anksto nerimauti.

Mezoterapijos procedūroms taikomi preparatai stimuliuoja fibroblastus – jungiamojo audinio ląsteles, gaminančias svarbiausius jungiamojo audinio baltymus – kolageną ir elastiną. Preparatuose esantys glikozaminoglikanai padidina tarpląstelinės medžiagos klampumą, todėl oda tvirtėja ir stangrėja. Be to, mezoterapija gali būti sėkmingai derinama su kitomis grožio procedūromis, pavyzdžiui, botulino, kraujo plazmos injekcijomis ir kt.

Svarbiausia, ketinanti atlikti mezoterapijos procedūras moteris turėtų pasitarti su patyrusiais specialistais ir individualių konsultacijų metu išsiaiškinti, ar procedūroms nebus naudojami preparatai, kurie galėtų sukelti alergines reakcijas. Atlikus injekcijas, būtina nepamiršti saugotis tiesioginių saulės spindulių, taip pat bent keletą dienų vengti pirčių, baseino ir nesportuoti.

 

Panašūs straipsniai

Leave a Comment