Įvaizdžio paslaptys pagal Zodiako ženklą

 

Astrologės Lilijos Banaitienės teigimu, kiekvienas Zodiako ženklas daug ką pasako ne tik apie žmogaus asmenybę, bet ir apie jo mėgstamas spalvas, drabužius ar polinkį rinktis tam tikrus papuošalus. Pavyzdžiui, kodėl žemiškos prigimties Ožiaragio ženklo moterys, negali atsispirti iš varnų plunksnų pagamintiems auskarams? Pasirodo, tam įtakos turi planetų išsidėstymas kiekvieno žmogaus horoskope.

Avinas
Avino ženklo atstovai, kaip ir Liūtai, labai mėgsta raudoną spalvą. Tačiau pastariesiems labai svarbi drabužių ir papuošalų kokybė, o Avinams ryškios spalvos padeda išsiskirti iš kitų. Moterys, gimusios po šiuo ženklu, mėgsta atrodyti ekstravagantiškai, yra linkusios dėvėti aptemptus drabužius. Jos drąsiai rengiasi taip, ko kitos dailiosios lyties atstovės net pasimatuoti nedrįsta.

Avinai dažniausiai renkasi auksinius papuošalus, mėgsta raudonus akmenis – rubinus, koralus. Neturėtų stebinti ir tai, kad kai kurių Avinų pasirinkti masyvūs aksesuarai ar jų spalva nelabai dera prie bendros aprangos ar net pagal amžių. Vis dėlto, jei tai padeda atrodyti išskirtinai – Avinai tik džiaugiasi Jautis Jaučio ženklo žmonės daugiausiai dėmesio skiria drabužių ir papuošalų kokybei ir garsiems prekės ženklams. Žinomo dizainerio kurtus drabužius jie dėvi kur kas mieliau, nei pirktus paprastoje parduotuvėje. Jie visada žino, kur vyksta geriausi išpardavimai. Tačiau jie nemėgsta rizikuoti – jaučių stilius nuosaikus, daugiau klasikinis.
Labiausiai jie mėgsta žemės atspalvius, pastelines ir ypač žalią spalvą.
Jaučio ženklo atstovai dievina ir masyvius kaklo papuošalus. Jei jūsų akys nukrypsta į išskirtinį praeivio kaklo aksesuarą, greičiausiai prasilenkėte su jaučiu.

Dvyniai
Dvynių ženklo žmonės mėgsta jaunatvišką stilių. Kad ir kiek Dvyniams būtų metų, jų spintoje tikrai galima surasti džinsus ir marškinėlius. Jei darbas reikalauja dėvėti dalykinį kostiumą ar kostiumėlį, Dvyniai su nekantrumu laukia iš jo išsinerti.
Šios moterys labiau mėgsta ne kaklo, o rankų papuošalus, todėl moterys gali segėti keletą apyrankių iš karto. Kitą Dvynių ženklo moterų silpnybė – rankinės. Kuo jų daugiau – tuo geriau! Mėgstamiausios Dvynių spalvos: mėlyna, balta, gelsva.

Vėžys
Vėžio ženklo atstovai dažnai renkasi netipiškas, išskirtines medžiagas: aksomą, veliūrą ir pan. Moterys paprastai rengiasi itin moteriškai, pabrėždamos savo figūrą. Vėžiai mielai dėvi vintažinio stiliaus drabužius. Jiems sunku išsiskirti su senais daiktais, todėl jų spintoje galima rasti močiutės suknelių ar senelio skrybėlių. Taip pat jų spintoje gausu drabužių ar aksesuarų, menančių svarbius įvykius: keliones, pasimatymus, atostogas.

Vėžiai labai vertina šeimą, giminę ir tradicijas, todėl mielai perima giminės papuošalus. Parduoti juos sendaikčių turguje šio ženklo žmonėms net nešautų į galvą! Jiems priimtinesnis sidabras nei auksas, taip pat perlai. Vėžiai mėgsta baltą, melsvą, pastelines spalvas.

Liūtas
Liūtai mėgsta prabangą ir kokybę, jie pasižymi rafinuotu skoniu. Kaip ir Avinai, Liūtams patinka raudona spalva, tačiau ji ne „rėkiančiai” ryški, o karališka – vyno raudonumo, purpurinė. Liūto ženklo žmonėms patinka daryti įspūdį, todėl jie skrupulingai renkasi drabužius ir papuošalus. Didžiausia tragedija jiems – sutikti taip pat apsirengusį kitą asmenį.
Liūtai neatsispiria ir blizgiems daiktams. Tik jokiu būdu jie negali būti pigūs ir prastos kokybės. Viena mėgstamiausių šio ženklo spalvų – auksinė.Todėl ir papuošalus Liūtai dažniau renkasi pagamintus iš aukso.

Mergelė
Mergelės ženklo žmonės didžiausią dėmesį skiria detalėms. Prie jų aprangos prikibti neįmanoma: klostės ir siūlės tobulos! Jos nesiekia išsiskirti, todėl labiau vertina santūrumą. Mergelių skonis labai paprastas, bet toli gražu ne prastas. Atvirkščiai, kiekvienas drabužių derinys kruopščiai apgalvotas, viskas puikiai suderinta. Tai klasikinio stiliaus gerbėjos.
Mergelės ženklo moteris būtų galima apibūdinti kaip prestižinės mokyklos pirmūnes arba mokytojas. Jų tikslas – visuomet išlikti tvarkingoms ir pavyzdingoms. Viena jų mėgstamiausių spalvų – mėlyna.
Mergelės renkasi kuklius papuošalus. Jei vyras nori pirštis merginai, gimusiai po šiuo ženklu, tegul nesugalvoja pirkti žiedo su didžiuliu dešimties karatų brangakmeniu, Mergelės to neįvertins.

Svarstyklės
Svarstyklėms labai svarbi estetika ir patogumas. Šie žmonės renkasi ne populiarius prekės ženklus, o tai, kas jiems iš tikrųjų dera ir malonu nešioti. Įdomu tai, kad Svarstyklių ženklo moteris labai mėgsta dėvėti kelnes. Tačiau, būdamos romantiškos prigimties, jos būtinai prie jų priderins nėriniuotus marškinėlius ar elegantiškus batelius.
Svarstyklių ženklo atstovams labai svarbūs kvepalai, jie niekada nepamirš prieš išeidami  pasikvėpinti mėgstamu aromatu. Šie žmonės nemėgsta labai ryškių spalva, dažniau renkasi pastelines spalvas, taip pat žalią.

Skorpionas
Skorpiono ženklo žmonės mėgsta rengtis gana tamsiai. Jiems ypač artima juoda, pilka ir burgundiškai raudona spalva. Tai vienas seksualiausių zodiako ženklų, todėl Skorpionai mielai puošiasi kūno formas pabrėžiančiais drabužiais. Moterys drąsiai renkasi gilias iškirptes, dailius aukštakulnius.
Nesvarbu, ar lyja, ar sninga – kai kurie Skorpionai į pasaulį mėgsta žvelgti tik pro stilingus akinius nuo saulės. Tačiau paprastai jie nelabai mėgsta papuošalų, Skorpionams kur kas svarbiau yra seksualiai apsirengti. Visgi, iš papuošalų jie pirmenybę teikia auksinėms grandinėlėms ar žiedui.

Šaulys
Šaulio ženklo moteris labai vertina laisvę, todėl mieliau renkasi kūno judesių nevaržančius drabužius. Sportinis kostiumas, džinsai, kiti laisvalaikio drabužiai – tai apranga, kurią rasite Šaulio spintoje.
Šio ženklo atstovų mėgstamos spalvos: mėlyna, violetinė, alyvinė ir rožinė. Kaip ir Skorpionai, taip ir Šauliai ne itin mėgsta papuošalus, nes, pasak jų, tai trukdo jaustis laisvai. Todėl jų papuošalų dėžutės turinys yra menkas, arba jos jie visiškai neturi. Tačiau, jei reikėtų pasirinktis kokį papuošalą, Šauliai nedvejodami pasirinktų iš aukso pagamintas grožybes.

Ožiaragis
Ožiaragiams, kaip ir Jaučiams, labai svarbi drabužių kokybė, jie itin vertina dizainerių kurtus apdarus. Ožiaragio ženklo moteris renkasi tokius rūbus, kurie dera prie jos figūros.
Pirkdama paltuką ar sijoną, moteris pirmiausiai dėmesį atkreips į modelio sukirpimą, medžiagą.
Ožiaragiams priimtiniausias klasikinis aprangos stilius. Nors jie itin kruopščiai renkasi drabužius, iš tiesų šio ženklo atstovai nesiekia išsiskirti iš kitų, bandydami kaip nors nustebinti kitus. Mėgstamiausios jų spalvos: pilka, ruda, rusvai žalsva, neryški mėlyna.
Kaip ir rūbus, taip ir papuošalus šio ženklo atstovai renkasi neskubėdami.
Nustebinti Ožiaragio ženklo moterį pavyktų tuo atveju, jei padovanotumėte jai prabangų papuošalą su deimantais ar kitais brangiaisiais akmenimis.

Vandenis
Vandenio ženklo žmonės – tikri individualistai. Jie renkasi tokius drabužius, kurie geriausiai išreiškia jų asmenybę. Vandenių stilius dažnai būna kiek neįprastas. Tai meniškos prigimties žmonės. Jie gali rengtis kaip hipiai, derinti iš pirmo žvilgsnio nesuderinamus drabužius ir aksesuarus.
Aplinkiniai šio ženklo atstovus neretai įvardija, kaip originalius žmones. Tai atsispindi jų aprangoje, dėmesį traukia ir originalūs jų dėvimi papuošalai. Sakoma, kad Vandeniams negalioja jokios mados taisyklės, jie patys jas kuria.

Žuvys
Žuvų jautrioji vieta – pėdos. Norint jas apsaugoti, labai svarbu išsirinkti tinkamą avalynę. Gal dėl šios priežasties šio ženklo žmones itin traukia batų parduotuvės, o spintoje guli bent kelios atsarginės panašių batų poros.
Žuvys mėgsta romantišką aprangos stilių. Moteris mielai renkasi šilkinius, aksominius, lengvai krentančius audinius. Jos mielai segi sijonus ar vilki dailias sukneles. Kaip ir dera Žuvims, mėgstamiausios jų spalvos – žalia, visi jūros mėlynumo atspalviai. Šio ženklo atstovai tikrai įvertins rankų darbo papuošalus, o sidabrą pasirinks mieliau nei auksą.

Panašūs straipsniai

Leave a Comment