Atidaryti „greito makiažo” namai

Vilniuje, prekybos centre „Gedimino 9” duris atvėrė  pirmieji Lietuvoje „greito makiažo” namai „Make up 2 go”. Jie pasiūlė analogų šalyje neturinčią paslaugą – profesionalų makiažą per penkiolika minučių už ypač nedidelę kainą.

„Make up 2 go” įkūrėjos Indrės Eskytės teigimu, „greito makiažo” namai užpildė tuščią nišą laisvalaikio paslaugų sektoriuje ir suteikia moterims galimybę naudotis profesionalaus vizažisto paslaugomis už prieinamą kainą ir bet kuria proga.

„Mūsų atlikto tyrimo duomenimis, vizažisto paslaugomis Lietuvoje moterys naudojasi tik ypatingomis progomis, paprastai vestuvių. Ir tik 5 procentai dailiosios lyties atstovių pas profesionalus gražinasi prieš vakarėlius. Pagrindinė priežastis – aukštos kainos. Tuo tarpu net 80 procentų apklaustųjų prisipažino, jog kreiptųsi į vizažistus gerokai dažniau, jei paslaugų kaina būtų bent per pusė mažesnė. Taigi šioje srityje matome ypač šviesias perspektyvas”, – sakė I. Eskytė.

„Make up 2 go” salone profesionalių vizažistų paslaugos kainuoja iki 39 Lt, tuo tarpu Vilniuje analogiška paslauga atsieina nuo 100 iki 150 Lt. Kone tris kartus mažesnes kainas lemia minimalus antkainis ir paslaugos greitis – procedūra trunka ne daugiau nei 15 minučių, taip pat vienu metu bus grimuojama iki penkių merginų. „Greito makiažo” namai dirbs tik savaitgaliais, nuo 18 val. iki 21 val.

„Jei klientė pageidaus, tik švytinčios odos, sumodeliuoto veido ir paslėptų trūkumų, pakaks ir 10 litų. Papildomai merginos gaus gerą nuotaiką ir mažus pasiplepėjimus „tarp mūsų mergaičių” su gėrimo taure rankoje. Tai pat vizažistai mielai pasidalins patirtimi, sukaupta televizijos projektuose, fotosesijose, mados renginiuose ir pažers individualių patarimų”, – „Make up 2 go” darbo principus atskleidė I. Eskytė.

„Greito makiažo namų” įkūrėjai tikisi, kad merginoms ir moterims, besiruošiančioms linksmybėms, užsukti į makiažo namus taps neatsiejamu savaitgalio įpročiu. „Čia jos galės pasijausti kaip modeliai prieš mados linijos pristatymą, kuomet vienoje patalpoje grimuojamos kelios manekenės prieš svarbų išėjimą ant scenos”, – teigė I. Eskytė.

Jai paantrina viena žinomiausių dainuojančių Lietuvos vizažisčių Oksana Pikul. „Manau, kai kurioms moterims makiažas – gyvenimo stilius. Tai neatsiejama save mylinčios merginos gyvenimo dalis. Tad idėja sukurti tokius „greito makiažo namus” – puiki. Juk viskas vyks taip greitai, paprastai ir patogiai (šypsosi). Turėti savo mėgiamą vietelę susitikti ir pasigražinti yra puikios nuotaikos garantas. Man ši idėja labai patraukli!”, – kalbėjo Oksana Pikul.

Netrukus „greito makiažo” paslauga moterys galės naudotis ne tik „Gedimino 9”, bet ir didžiuosiuose Lietuvos naktiniuose klubuose. Bendrovė planuoja plėstis ir į kitus šalies miestus – jau gegužę „greito makiažo” namus turės Kaunas ir Klaipėda. „Make up 2 go” savininkai taip pat dairosi nišų ir užsienio rinkose.

Panašūs straipsniai

Leave a Comment