Startavo virtualus prekybos centras

Pirkėjams pristatytas naujas virtualus prekybos centras „mamy.lt” pradeda įgyvendinti naują verslo modelį – „prekybos centrą internete”, kuris, jo įkūrėjų nuomone, atneš naudą visiems jame susibūrusiems prekybininkams, taip pat vežėjams ir pirkėjams.

„Pirmiausia, į elektroninės prekybos rinką norintiems žengti prekybininkams nereikia investuoti į savo prekybos platformos kūrimą – čia jie visa tai gaus už simbolinį mėnesinį mokestį. Antra, pirkėjai turi didesnį pasirinkimą, gali paprasčiau ir greičiau įsigyti norimas prekes. Tokia partnerystė naudinga ir prekių pristatymo tarnyboms, nes leidžia tiksliau planuoti prekių srautus ir mažinti sąnaudas”, – sakė M. Vosylius.

Išbandyti naują elektroninės prekybos modelį nusprendė ir tie prekybininkai, kurie jau turi savo parduotuves internete. Jų teigimu, bendra internetinės prekybos platforma atveria dar vieną pardavimo kanalą, o investicijos šiuo atveju yra nedidelės – 100 Lt mėnesinis mokestis, mokamas už vieną prekybos tašką.

„Prisijungimas prie „mamy.lt” prekybos centro nėra mūsų pirmasis žingsnis į internetinę prekybą. Tačiau čia prekiaudami tikimės praplėsti savo pirkėjų auditoriją. Be to, mokestis – labai patrauklus, todėl nesunkiai priėmėme sprendimą prisijungti. Tikiu, kad šis modelis pasiteisins, nes jis suteikia didesnę vertę klientams „,- sakė dovanų ir interjero aksesuarų salonus valdančios įmonės „C&D Style” direktorė Kristina Zėringytė-Vasiliauskienė.

Prekybos centro pirkėjams prekes vešiančios kompanijos jau įžvelgė vieningo elektroninės prekybos centro vertę: prie dvejus metus kurtos „mamy.lt” logistikos sistemos prisijungė visi pagrindiniai šios rinkos dalyviai.

„Ir pirkėjams, ir mums yra naudinga konsolidacija, o mes galėsime dirbti efektyviau, nes prekes gabensime iš arčiausiai kliento esančio prekybos taško. Svarbiausia „mamy.lt” logistikos schemoje yra tai, kad pirkėjas mato visų vežėjų siūlomus tarifus, pristatymo trukmę ir pats gali pasirinkti, kas pristatys jam prekę”,- įsitikinęs tarptautinių siuntų gabenimo bendrovės LEX SYSTEM generalinis direktorius Andrius Balkūnas.

Panašūs straipsniai

Leave a Comment