Kaip suprasti, kad esate pernelyg skirtingi?

Visi, kas tai patyrė, galėtų paantrinti, jog išsiskirti skaudu. Palikti bet kokius santykius, nesvarbu, ar jie truko du mėnesius ar du metus – nelengva. Skirtumas turbūt yra tik vienas – kuo anksčiau suprantate, kad reikia pasukti skirtingais keliais, bei nebemeluojate sau, tuo mažiau sunkumų kils tolesnėje gyvenimo eigoje. Tačiau palyginus tuos išsiskyrimo sunkumus su problemomis ir kivirčais, kurie kyla tokių santykių apsuptyje, kur gyvena du labai skirtingi žmonės – tai yra tikri niekai. Reikia pasistengti įmatyti ir įžvelgti situacijas ar įkalčius, kurie išduotų, jog jūs esate labai skirtingi žmonės. Trumpai tariant, svarbu mokėti atskirti pelus nuo grūdų, nes kitu atveju galite ir išsiskirti dėl visai menkaverčių priežasčių. Štai keletas patarimų, padėsiančių suprasti, kad esate pernelyg skirtingi.

Nepavyksta nė dienos išbūti be rimtesnių kivirčų ir jų išspręsti

Nors poros gyvenimo laikotarpyje pasitaiko ir tokių etapų, kada be pykčių sunku prabūti ilgesnį laiko tarpą, tačiau jų neišsprendimas bei nuolatinės nuoskaudos turėtų versti sukti skirtingais keliais. Negalite kasdien po dvi valandas atimti iš savo asmeninių planų arba pasmerkti save liūdesiui vien dėl to, kad kažkam neįtikote. Kartais geriau paimti ir realizuoti save kitoje srityje, atsisakyti nereikalingo balasto, o ne beviltiškai bandyti jį iškelti kartu su savimi. Matydami, kad kivirčams nėra galo, jų priežastys absurdiškos, o kompromisų pasiekti bei išvadų prieiti nepavyksta, supraskite, kad jūs pernelyg skirtingi.

Jūsų požiūriai apie santykius skiriasi iš esmės

Ką tai reiškia? Ogi tai, kad, pavyzdžiui, vienas iš jūsų (nesvarbu, kuris ar kuri) norite daugiau atvirumo ir laisvės, o kitam norisi sėslumo, ramybės bei labiau į šeimą orientuotų dalykų. Vienas nori jau dabar siekti karjeros, keliauti į kitą miestą, o kitam dar norisi mokytis, namų. Problema ne skirtumuose, problema ta, kad dėl daugelio svarbių dalykų nepavyksta susitarti. Dažnai tokie skirtumai gali būti išsprendžiami kompromisų ir susitarimų būdu, tačiau dėl skirtingų požiūrių, kada įsivelia santykiams jautrios ir labai aktualios temos, gali kilti daugybė sunkumų.

Tarp pakenčiamos ir normalios situacijos bei problemų – mažas skirtumas, tačiau jį galite pastebėti. Jeigu požiūris į santykius skiriasi taip, kad visiškai nesuprantate, nepateisinate vienas kito ir net nenorite ieškoti bendrų sprendimų – geriausia būtų pasukti savais keliais.

Nepavyksta suartėti

Dar viena problema daugumoje santykių – artumo bei intymumo trūkumas. Jis atsiranda dėl keleto priežasčių, tačiau pagrindinės yra: laiko vienas kitam stoka, nuobodulys bei per mažos judviejų pastangos kažką iš savęs išspausti. Nenatūraliai gimę artumo momentai taip pat niekur neveda, tad pastangos turėtų būti abipusės. Kai suartėti nori vienas, to nebūtinai gali norėti kita(-as), bet romantikos apsuptyje arba gražiu, jaukiu bei artimu momentu natūralu, jog norėtųsi būti tame pačiame „bangų diapazone“ bei suartėti abipusiai. Jeigu lovos reikalus pagyvinančios erotinės prekės, romantiški vakarai žvakių šviesoje arba kitos priemonės suartėti jūsų nebejaudina ar galbūt net atstumia, pats laikas suvokti situaciją, kad jūs nesate skirti vienas kitam.

Jus erzina tai, kas juos džiugina (ir atvirkščiai)

Didesnio aliarmo už šį ir būti negali. Pajautę, kad besidžiaugianti antroji pusė jus erzina, varo į neviltį arba trikdo bei jaučia verstis nemaloniai – kelkite juodą arba raudoną pavojaus vėliavą. Taip pat ir matydami, kad jūsų džiaugsmas tik erzina ir vargina kitą, turite pasirengti griežtiems sprendimams. Santykiuose jūs turite būti kaip kumštis. Viena jėga, kuri įveiks visus sunkumus, pakels visas naštas, veiks kartu, tiek džiaugsme, tiek varge, bei leis sustiprėti ir individualiai. Jeigu kažkokių etapų praėjimas, sunkumų palikimas užnugaryje ar ta pati laimėta loterija partneriams neteikia džiaugsmo – vertėtų apgalvoti, ar tikrai esate su tuo žmogumi?

Buvimą kartu vertinate kaip kančią ir nelaimę

Galbūt pasakymas ir kiek abstraktus, bet štai, ką turime omenyje. Stipri ir laiminga pora, kurioje du žmonės yra skirti vienas kitam bei dalinasi šiltais jausmais, leisdami laiką drauge, nepalieka neišspręstų jokių didesnių problemų. Atmetus visus neišvengiamus konfliktus, liūdesį, sukeltą išorinių veiksnių, ar kitas problemas, apskritai turite būti laimingi, kada būnate kartu. Skurdas, turtas, laimės ir nelaimės čia neturi jokios svarios įtakos.

Gali pasitaikyti ir taip, kad būdami su savo antrąja puse jausitės prastai arba tiesiog nenorėsite būti ten, kur yra ir jie. Ieškodami pasiteisinimų, kaip išvengti susitikimo arba grįžimo namo, sugalvojate pačių netikėčiausių priežasčių, dėl kurių turite eiti su draugais arba net slepiate tikruosius planus. Tikslūs ir aiškūs motyvai nėra labai jau svarbūs. Svarbus pats faktas, kad dėl tam tikrų priežasčių jūs nesijaučiate laimingas(-a), kada būnate su tuo žmogumi. Na, o aiškesnio ženklo už šį, kad esate pernelyg skirtingi, tikrai nerasite.

Panašūs straipsniai

Leave a Comment