Pirmoji Baltijos šalyse Hypoxi studija Lietuvoje

Vilnius, birželio 26 d. Šiandien Vilniuje duris atvėrė pirmoji Baltijos šalyse kūno korekcijos studija. Studijoje naudojamas patentuotas „Hypoxi“ kūno formavimo metodas. Šis revoliucingas išradimas jau dešimtmetį žinomas ir plačiai naudojamas pasaulyje daugiau nei 40 šalių. „Hypoxi” metodas yra unikalus tuo, kad jo pagalba riebalai tirpinami būtent ten , kur pageidauja klientas.

Pasak Dovilės Tonkūnaitės, UAB „Studija D” įkūrėjos, HYPOXI metodas yra pirmoji moksliniais metodais sukurta terapija, kuri, kaip įrodyta, gali būti naudojama siekiant manipuliuoti natūralios organizmo kraujo apytakos procesais, kad būtų pagreitintas riebalų deginimas tose vietose, kur sunkiausia atsikratyti riebalų pertekliaus. Nepriklausomais tyrimais įrodyta, kad HYPOXI metodą lieknėjimui naudojantys klientai iki 3 kartų greičiau sumažina apimtį tikslinėse vietose, negu tie, kurie užsiima tradicine mankšta, sportu ar masažu.

„Hypoxi“ kūno modeliavimo sistemą išbandė ir aukštai įvertino tokios pasaulio įžymybės kaip Madona, Robbie Williams, Cheryl Cole ir daugelis kitų. Šios sistemos veiksmingumas buvo įvertintas Australijos Sveikatos apsaugos ministerijos ir įtrauktas į rekomenduojamų nutukimo gydymo būdų.

„Atsižvelgiant į tai, kad Europos šalyse ir Lietuvoje nutukimas yra viena dažniausių įvairių susirgimų priežastimi, nusprendėme, kad šis nekenksmingas būdas padės ne tik tobulinti kūną, bet ir kovoti su antsvoriu. HYPOXI metodu gali naudotis visi norintys nuo 12 iki 70 metu. Džiaugiuosi, kad nuo šiol Lietuvos moterys ir vyrai galės išbandyti šia naujovę. Artimiausiu metu planuojama atidaryti tokias studija Latvijoje ir Estijoje,” – teigia D. Tonkūnaitė.

Žiniasklaidos atstovai kviečiami šiandien, birželio 26 d. 17 val. adresu Konarskio 2, Vilniuje.

Apie „Hypoxi”

„Hypoxi” pradininkas austras, sporto gydytojas bei mokslininkas Dr. Norbert Egger.Jis suprato, kad, jeigu jam pavyktų stimuliuoti kraujo tėkmę į konkrečią kūno vietą, jis galėtų padidinti riebalų rūgščių skaidymo greitį toje vietoje. Jis taip pat žinojo, kad fizinis aktyvumas irgi labai svarbus riebalų deginimui. Todėl Dr. Egger ir jo gydytojų komanda pasiryžo sukurti prietaisą, kuriame būtų derinama mankšta kartu su vakuumine terapija, kuris galėtų padidinti kraujo tėkmę į tam tikras kūno vietas.

Panašūs straipsniai

Leave a Comment