Pristatyta nauja maisto užsisakymo internetu paslauga

Pristatytas naujas patogus ir funkcionalus maisto užsakymo internetu tinklalapis lekste.lt . Tinklalapis suteiks galimybę vartotojams užsisakyti maisto iš įvairių restoranų į namus ar biurą tiesiog internetu. Taigi vartotojams nebereikės naršyti po įvairių restoranų tinklalapius, aiškintis restoranų darbo laiko ar meniu, „Lekste.lt” puspapyje bus pateikta visa reikiama informacija, suderintas maisto atvežimo laikas, stengiamasi pateikti vartotojams kuo platesnį patiekalų asortimentą vienoje vietoje, suteikti galimybę atsiskaityti už paslaugas ne tik grynaisiais pinigais, bet ir internetu.

Tinklalapio savininkai – trys Danijoje mokslus baigę vaikinai – Romualdas Urbonas, Gytis Bendikas ir Tomas Vonžodas, – kurie iš užsienio grįžo kurti savo verslo į Lietuvą. Renginio metu jaunieji verslininkai papasakojo, kaip gimė idėja, kuri šiandien tapo funkcionuojančiu verslu. Renginio svečiai galėjo patys pamatyti ir išbandyti, kaip veikia paslauga – užsakytas maistas buvo pristatytas susirinkusiems į konferencijų salę.
Jaunųjų verslininkų komandą sveikino verslo atstovai bei partneriai. AB „Hanner” vadovas Arvydas Avulis palinkėjo sėkmės bei išreiškė didelį džiaugsmą dėl to, kad atsiranda jaunuolių, kurie, įgiję išsilavinimą svetur, įgavę patirties dirbdami tarptautinėse kompanijose, grįžta į savo šalį kurti verslo ir ateitį planuoja tėvynėje. Verslininkas taip pat pabrėžė, kad svarbiausia yra tikėjimas savo sėkme ir nuolatinis darbas kryptingai siekiant užsibrėžto tikslo. Būtent šias savybes jis mato žvelgdamas į tris drąsius jaunuolius, kurie žengia pirmuosius žingsnius versle. Verslininkas pajuokavo, kad tai komanda, kuri visame „Hanner” pastate darbe užsisėdi ilgiausiai.

Susibūrę į komandą jaunuoliai nutarė savo jėgas išbandyti jauniesiems verslininkams skatinti skirtame konkurse”Verslauk”. Nuoširdus darbas ir užsidegimas davė vaisių – laimėta anrtoji vieta. Šiandien „Verslauk” vadovas Mindaugas Busila pasidžiaugė, kad トLekste.lt” – ne tik projektas laimėjęs „Verslauk” turnyrą, bet projektas, kuris išsivystė į realų verslą. Pasak M. Busilos, lekste.lt gimimas puikiai parodo komandos nusiteikimą bei gebėjimus imtis verslo. Mindaugas yra įsitikinęs, kad greitai vaikinai darbo vietas sukurs ne tik sau, bet ir tautiečiams.

Taip pat renginyje dalyvavo ir pasisakė holdingo „e-takeaway ApS” vadovai broliai Thomas ir Ulrich Cort Hansen specialiai į renginį atvykę iš Danijos. Jie yra projekto partneriai, Danijoje šį verslą plėtojantys jau 10 metų ir laimingi galėdami jų šalyje populiarią paslaugą diegti Lietuvoje.

www.lekste.lt – paslauga suteikianti galimybę pasinaudojus vienu tinklalapiu užsisakyti maisto iš skirtingų, vienas su kitu nesusijusių, restoranų ir taip pateikia vartotojui platesnį asortimentą, galimybę užsisakyti maisto ir iš mažų šeimos restoranų bei kavinių, tiekiančių kokybišką bei skanų maistą, ir iš didžiųjų restoranų. Tinklalapio navigacijos patogumas ir paprastumas leidžia sutaupyti brangaus laiko. Paslaugos privalumas – galimybė atsiskaityti už paslaugą internetu ar grynaisiais.

Panašūs straipsniai

Leave a Comment