Seksualių apatinių pradžiamokslis

Seksualūs naktinukai ar peniuarai? Bodžiai ar kūno kojinės? Tik iš pradžių šie apatinio trikotažo variantai atrodo panašūs. Gerai susipažinusiems su apatinio trikotažo ypatumais lengva pasakyti, kuo kiekvienas iš jų skiriasi, tačiau pirmą kartą matantys pavadinimą didelių skirtumų gali ir nepastebėti. Kada dėvėti prisegamas kojines ir kam reikalingi kojinių diržai? Kuo skiriasi bodis nuo kūno kojinės ir kaip išsirinkti atitinkamus naktinukus, pavyzdžiui, vestuvinei nakčiai? Pateikiame trumpą apatinio trikotažo gidą, leisiantį suprasti kiekvienos moteriškų apatinių dalies privalumus ir esminius skirtumus.

Peniuarai

Šie seksualūs drabužėliai daugeliui mažai kuo skiriasi nuo naktinukų, tad daugelis linkę juos painioti. Pagrindinis skirtumas tarp peniuarų ir naktinukų – pirmųjų atvirumas. Jie gerokai trumpesni nei naktinukai, ties krūtinės viduriu dažnai turi subtilų, daugiau kūno atidengiantį praskiepą ir pasižymi laisvesniu medžiagos kritimu. Tai elegantiškas, paslaptingumo suteikiantis, partnerio gundymui miegamajame naudojamas drabužėlis. Jį dažnai puošia įvairūs kaspinėliai, nėriniais apsiūti krašteliai. Komplekte galima rasti ir priderintus seksualius apatinukus. Baltos spalvos peniuarai neretai rekomenduojami pirmajai vestuvių nakčiai.

Seksualūs naktiniai

Pirminė naktinių paskirtis – miegui, tačiau plonas satinas, nėriniai ir papildomi gundantys elementai dažnai pritaikomi ir seksualinio gyvenimo bei partnerio vilionių paįvairinimui. Beveik visi seksualūs naktinukai turi plonas petnešėles, pasižymi itin plačia spalvine palete, o dizainas stipriai kinta priklausomai nuo mados tendencijų. Tiesa, didžioji dalis jų vis tiek kuriami taip, kad išryškintų moteriškas kūno linijas. Rasti galima tiek atvirų, iš permatomo audinio pasiūtų, tiek paslaptingumo suteikiančių, storesnio audinio miego drabužėlių, lengvai derinamų su chalatais.

Seksualūs chalatai

Kaip ir minėta, seksualūs chalatai gali būti derinami su naktinių komplektu. Moteriškiems gundantiems chalatams dažniausiai naudojamos tokios medžiagos kaip tiulis, šilkas ir satinas. Chalatai beveik visada turi surišimui skirtą dirželį ir ilgas arba kelis ketvirčius rankos siekiančias rankoves. Kaip ir seksualūs naktinukai, chalatai dažnai suteikia daugiau paslaptingumo, pasižymi itin plačia spalvų palete. Drabužio ilgis gali varijuoti nuo visai trumpučio iki siekiančio kelius. Komplektą dažnai sudaro ir apatinės kelnaitės ar apatinių ir liemenėlės derinys.

Korsetai

Korsetų šonuose yra specialūs vertikalūs sutvirtinimai, padedantys seksualiai „įrėminti“ moters figūrą, išryškinant liemenį ir krūtinę. Šie gali būti siuvami iš ypatingai standaus ir tvirto audinio, tačiau taip pat galima rasti ir plonų, nėriniuotų. Kitaip nei naktinukai ar chalatai, korsetai dažniausiai derinami su apatinėmis kelnaitėmis bei prisegamomis kojinėmis. Vilkint tokius drabužius miegoti nebūtų patogu, tačiau sugundyti partnerį ir paįvairinti intymius žaidimus – ypač lengva.

Bodžiai

Kaip ir minėti korsetai, bodžiai išryškina moters figūrą. Nuo korsetų bodžiai skiriasi tuo, kad šie yra vientisi tarsi maudymosi kostiumėliai ir siuvami iš gerokai plonesnio atlasinio audinio. Paprastai šio tipo drabužiai yra atviri, išryškinantys krūtinę. Jie gali būti dekoruoti odinėmis gundančiomis detalėmis, papildomomis atlasinėmis juostelėmis. Bodis taip pat gali būti uždaras, išryškinantis krūtinę (kaip ir naktinukai), tačiau paslepiantis trūkumus. Pagrindinė bodžio paskirtis tokia ir yra – pabrėžti moteriškos figūros privalumus užmaskuojant trūkumus, tad viskas priklauso nuo pasirinkto drabužėlio modelio.

Prisegamos kojinės

Ši aprangos dalis bene labiausiai kaitina vyriškos lyties atstovus. Prisegamos kojinės visada siekia šlaunų vidurį, jų viršutinė dalis – kraštai – dažniausiai dekoruojami nėrinių ornamentais, padedančiais akcentuoti kojų ilgį. Viršutinė dalis naudojant specialius kojinių dirželius prisegama prie apatinių kelnaičių. Tokia gudrybė neleidžia kojinėms smulkti žemyn ir kelti diskomforto. Tiesa, ne visos prisegamos kojinės turi specialius segamus dirželius: dalies jų vidinėje pusėje yra silikoninė juostelė, atliekanti tą pačią funkciją. Prisegamos kojinės puikiai dera ne tik prie seksualių chalatų, bet ir prie peniuarų. Be to, jas lengva paslėpti po ilgesne progine suknele, o ją nusivilkus – nustebinti partnerį.

Kūno kojinės

Nei seksualūs naktinukai, nei prisegamos kojinės nesukelia tiek daug diskusijų kaip šis egzotiškas drabužėlis. Kūno kojinės paskirtis – intrigos kurstymas. Šis drabužis dengia beveik visą kūną, atviromis palikdamas tik subtiliausias vietas. Ypatingai plonas, nėriniais puoštas audinys priglunda prie kūno, išryškina moteriškas kūno linijas, tačiau palieka gerokai daugiau paslapties nei peniuarai ar kiti minėti seksualūs apatiniai drabužėliai. Populiariausios kūno kojinių spalvos – balta ir juoda.

Kiekvienas moteriškas apatinio trikotažo elementas gali padėti užkurti tikrą ugnį miegamajame, svarbiausia – atrasti sau tinkamą ir patogų variantą. Jis neturėtų varžyti judesių, kelti diskomfortą. Būtent komfortas vilkint pasirinktą apatinių drabužėlių komplektą padeda drąsiau išryškinti seksualumą, atsipalaiduoti ir iš naujo atrasti savo kūno privalumus.

Panašūs straipsniai

Leave a Comment