Vasaros įvaizdis – be makiažo

Natūralus vasaros įvaizdis, kai norime atrodyti kaip be makiažo – padiktuotas pačios gamtos. Žiemą odą nuo šalčio saugojęs makiažo sluoksnis vasarą nebereikalingas. Be to, karštyje oda prakaituoja ir dažai laikosi blogiau. „Bet tai  nereiškia, jog pakaks nusiprausti po dušu ir pasitepti veidą kremu“, – sakė „The Body Shop“ grožio konsultantė Giedrė Eidukaitė. Patarimai, kaip lengvai ir greitai susikurti natūralų grožį paryškinantį makiažą.

1 žingsnis. Nušveiskite odą. Jokia makiažo priemonė, o pirmiausia – pudra, nepasidengs gerai ir nesuteiks tokio efekto, kokio tikėjotės, jei nepašalinsite suragėjusių odos paviršiaus ląstelių. „Šios procedūros reikia, net jei nenaudosite nei makiažo pagrindo, nei pudros: į nušveistą odą geriau įsigeria kremai, ji tampa lygesnė, skaistesnė, elastingesnė“, – akcentavo  grožio specialistė.

2 žingsnis. Padenkite odą makiažo pagrindu. Ypač jis būtinas vasarą prakaituoti ir riebaluotis linkusiai odai- ji atrodys matinė. Oda atrodys lygi, sveika bei tolygios spalvos.

3 žingsnis. Antakių linija. Kuo mažiau dažotės, tuo svarbesni antakiai. Jie paryškina veido bruožus ir suteikia harmonijos – tarsi įrėmina veidą. Antakiams formuoti naudokite specialius dažus.

Maža gudrybė. Jei antakiai reti ar plaukeliai pasiskirstę netolygiai, rudu ar pilku pieštuku antakių zonoje nupieškite švelnių plonų štrichų plaukelių augimo kryptimi – prisipieškite antakių plaukelių ant odos ir jie bus tankesni. Tik brūkšneliai neturi būti pernelyg ryškūs. Pieštuku ir šešėliais galima sukurti ypač gražius ir natūralius antakius.

Vešlius antakius pakaks patepti blakstienų ir antakių žele, kuri paryškins jų spalvą. Šukuojami specialiomis šukelėmis antakiai atrodys tvarkingi ir išpuoselėti.

„Antakiai svarbus visų sezonų makiažo akcentas. Jie ne tik atveria akis, bei dar ir suteikia žvilgsniui ekspresijos, bei viso veido kontūrą. Ypatingai šis akcentas būtinas vasarą, kai dažomės minimaliai“, – sakė G. Eidukaitė.

4 žingsnis. Paryškinkite nedažytas blakstienas, jas galite kiek pariesti rietikliu ir patepti žele, kuri dar ir apsaugos nuo aplinkos poveikio bei blukimo.

5 žingsnis. Ypač traukia veido žvilgesys. Parduotuvėse gausu subtilesnio ar ryškesnio, skaidraus ar perlamutrinio blizgesio priemonių. „Blizgesiu tepkite tas veido vietas, kurias pirmiausia apšviečia natūrali šviesa – skruostikaulius ir antakių liniją (geriausia – arčiau smilkinio ties antakio kaulu).

Jei vasarą nenaudojate pudros, tam tikras veido zonas galima tepti šviesą atspindinčiais kremais, pvz., tokios priemonės paslepia tamsius ratilus po akimis, o smulkios raukšlelės mažiau pastebimos.

6 žingsnis. Lūpos. Kurdamos natūralų makiažą, rinkitės gaivos, drėgmės, putlumo suteikiančius lūpų žvilgesius. Vasarą tinka ir švelnesnių atspalvių persikiniai, rožiniai dažai. Nebijokite iš pirmo žvilgsnio ryškios spalvos –išmėginkite. Kai kurie lūpų dažai atrodo intensyvūs, tačiau pigmento juose mažai ir jie labiau blizgina nei dažo.

Lietuvos vyrai – natūralaus makiažo šalininkai

Kai kurie psichologai tvirtina, kad moterys dažosi pirmiausia dėl… kitų moterų – potencialių konkurenčių ir net statuso. Sukančioms galvas, kaip atkreipti stipriosios lyties dėmesį  – žinomų šalies vyrų mintys. Kaip pasidažiusi moters jiems yra graži?

Aktorius Marius Jampolskis

Apie teatro grimą galėčiau pasakyti daugiau nei apie moterišką makiažą. Nesuprantu, ką jos veikia pusantros valandos prie veidrodžio… Jei rimtai, man gražu , kai moters makiažą galima nusakyti vienu žodžiu – subtilu. Nesvarbu, ar makiažas natūralus, ar ryškus. Svarbiausia, kad nebūtų ryšku viskas.

Aktorius Leonardas Pobedonoscevas

Man patinka minimalus makiažas, kuris labiausiai tinka mano žmonai Ievai. Pažįstu tikrai nemažai moterų, kurios puikiai atrodo apskritai be jokio makiažo, nors gamta apdovanojo ne visas. Tikrai nepasakysiu, kas man gražu – ar padažytos akys, ar lūpos. Nesu iš tų vyrų, kurie nepastebėtų pokyčių vos patrumpinus kirpčiukus ar subtiliai atnaujintą plaukų atspalvį. Tik nesuprantu, kodėl dėl to reikia nesikalbėti savaitę… Pastebėčiau pokytį, tik jei moteris plaukus pasitrumpins bent jau per pusę.

„Radistas“ Rolandas Mackevičius

Man gražus Helovino neprimenantis makiažas , skaisti ir lygi oda, o ne storu pudros sluoksniu užtepti spuogai. Gražiausias makiažas, kuriuo mane pakerėjo ir žmona Ieva- minimalus, natūralus, švelnus. Man patinka, kai moteris šiek tiek paryškina akis ir blakstienas, o lūpas padažo blizgesiu. Jos atrodo kaip prisirpusios uogos.  Grįždamas namo iš svetur, dažnai savo žmonai parvežu blakstienų tušą – esu atradęs jai patinkantį. Mėgstu dovanoti praktiškas dovanas.

Dainininkas Maksas Melmanas

Manau, makiažas, kaip ir visa kita, turi pagal situaciją. Kelia šypseną, kai moteris į darbą eina ar šiaip kokiais dienos reikalais išsiruošia pasidabinusi vakariniu makiažu. Makiažo gali visai nebūti, gali būti šiek tiek arba daug – svarbu, kad su skoniu. Be to, įtariu, kad skirtingoms moterims tinka labai skirtingas dažų kiekis… Visada graži  blakstienas pasidažiusi moteris. Mano žmonai Evai tai labai tinka.

Panašūs straipsniai

Leave a Comment