Vienos detalės paslaptis

Šių metų vasario 7 d. (ketvirtadienį) 18 val. Kauno menininkų namuose (V.Putvinskio g. 56) organizuojamas kūrybinis praktinis seminaras „Vienos detalės paslaptis“. Renginio metu drabužių dizainerė Loreta Andriukaitienė pristatys unikalią idėją – išskirtinę suknelę, kuri lengvais prisilietimais, pasitelkiant išmonę ir kūrybiškumą, gali turėti net 20 skirtingų variacijų.

Dizainerė papasakos, kaip tinkamai priderinti stilingus priedus ir aksesuarus, kad šiuolaikinė veikli moteris kasdienybės verpetuose kaskart išsiskirtų iš minios ir atrodytų nepakartojamai.
Monika Dičkutė akompanuos dizainerės pristatomoms įvaizdžio idėjoms, o Loreta Andriukaitienė parodys, kaip per akimirką vieną suknelę pritaikyti įvairioms progoms. Menininkė scenoje atsakys į visas moteris dominančius klausimus, kaip minimaliomis pastangomis išgauti maksimalų rezultatą, kaip dėvint tą pačią suknelę sukurti kelis skirtingus įvaizdžius, kaip tinkamai atrodyti vaikų mokykloje vykstančiame renginyje, o vakare sužibėti vyro darbovietės vakarėlyje.

„Šiuolaikinis žmogus jaučia informacijos perteklių, mūsų kultūroje vyrauja kūno kultas, materializmas. Mažai dėmesio skiriama savo vidiniam tobulinimui. Mylėti save reikia visą, ne tik kūną, bet ir sielą. Gyvenimas juk per trumpas, kad švaistytume jį vaikščiojimui po parduotuves ieškodami madingų dalykų, reikia rasti laiko sau ir atsidarius spintą įvertinti, ko mums reikia iš tikrųjų, kad jaustumėmės laimingi. O mums reikia tikrai ne tiek jau ir daug“, – sako Loreta Andriukaitienė pabrėždama, kad dabar madingas atsigręžimas į tikrąsias vertybes.

Amžiaus cenzas moterims juk negalioja, visos be išimties nori būti vienintelės, elegantiškos ir nepakartojamos. Todėl atvykusios vasario 7 d. į kūrybinį praktinį seminarą „Vienos detalės paslaptis“ sužinosite tai, ko dar nežinojote. Bilietus platina Tiketa.lt. Bilieto kaina – 10 Lt. Bilietus bus galima įsigyti Kauno menininkų namuose prieš renginį.

Panašūs straipsniai

Leave a Comment