Klasikinis sijonas ir sportinis džemperis – naujoji mada?

Atėjęs pavasaris pasitinka ryškiomis metų spalvomis. Kartu su gėlių darželiais atgyja ir kiekvienos moters drabužinė. Stilistė ir dizainerė Austėja Jablonskytė pripažįsta, kad šio pavasario neįsivaizduoja be ryškių, akį traukiančių drabužių. „Pati gražiausia ir moteriškiausia šių metų mada – ryškios spalvos. Tai vyrauja visų stilių drabužiuose – pradedant klasikiniais marškiniais ir baigiant sportine apranga“, – sako A. Jablonskytė.

Daug dėmesio savo drabužiams skirianti moteris džiaugėsi, kad į podiumą sugrįžta sportinio stiliaus detalės. Įprastai sportininkų nešiojami drabužiai vis dažniau dėvimi ir kasdieniame gyvenime. „Mano nuomone, žmonės, sugebantys nuo galvos iki kojų apsirengti tik vieno stiliaus drabužiais, nėra patys stilingiausi. Mane labiausiai žavi tas žmogus, kuris sugeba derinti, atrodytų, nesuderinamus dalykus. Pavyzdžiui, tas, kuris sugeba užsidėti ilgą klasikinį sijoną, o ant viršaus užsidėti sportinį džemperį ir elegantišką švarkelį. Ir tai atrodys labai šiuolaikiškai, jaunatviškai ir stilingai“, – teigia A. Jablonskytė.

Viena didžiausių sportinės aprangos ir inventoriaus gamintojų „Adidas“, kurdama kolekcijas visuomet atsižvelgia į naujausias mados tendencijas. Savo pavasario-vasaros kolekcijoje kompanija taip pat nevengia ryškių spalvų, kurios šį sezoną itin madingos. Jau praėjo laikai, kai sportinės aprangos gamybai įtakos nedarė mada. A. Jablonskytė įsitikinusi, kad ir sportuojantys žmonės turi būti stilingi. Juo labiau, kad nuotaikinga ir ryški apranga kelia ūpą, motyvuoja.

Vis dažniau pastebima, kad sportinius drabužius žmonės renkasi ne tik sportui, bet ir laisvalaikiui. Į tai gamintojai atsižvelgia kurdami kolekcijas – kuria atskiras aprangos linijas įvairioms sporto rūšims, pavyzdžiui, treniruotėms, bėgimui, plaukiojimui bei laisvalaikiui.

Stilistė A. Jablonskytė pripažino, kad sportas jai yra neįkainojama galimybė išvalyti galvą nuo susikaupusių darbinių rūpesčių ir minčių. Tačiau net ir sportuodama mergina siekia atrodyti nepriekaištingai. „Lankau dailųjį čiuožimą, sportinį baletą, o vasaros neįsivaizduoju be pasivažinėjimų dviračiu, riedučiais. Esu visiška aktyvios gyvensenos šalininkė. Man sportas yra ta sritis, kurioje aš galiu atsipalaiduoti, pasikrauti geros energijos, palaikyti figūrą, o tai garantuoja šypseną veide visą dieną. Taip pat, neabejoju, kad sportuojančios moterys atrodo grakštesnės, turi gražesnę laikyseną. O jei nesinori sportuoti vienai, visuomet galima pasikviesti kartu sportuoti drauges. Tuomet viena kitą galėsite motyvuoti“, – neabejoja A. Jablonskytė.

Panašūs straipsniai

Leave a Comment