Vilnos šiluma ir erdviniai raštai

„Supratome, kad mūsų rinka jau pribrendo aukščiausios kokybės, natūraliems gaminiams – lietuvės moterys puikiai įvertino kojines ir pėdkelnes su merino vilna, angora, kašmyru bei šilku. Pastebėjome, kad anksčiau daugiau dėmesio buvo skiriama kojinių modeliui, spalvai, kainai, dabar pirkėjas Lietuvoje vis labiau panašėja į išrankų europietį ar skandinavą – jam svarbu ir iš ko pagamintas produktas, ir kiek bei kaip jis tarnaus ateityje“, – kintantį lietuvių skonį ir poreikius komentuoja UAB „Skinija“ generalinis direktorius Tadas Rimkevičius.

2012–2013 m. kolekcijoje gausu naujovių, mėgstantiems natūralias, šiltas medžiagas, besirūpinantiems savo įvaizdžiui ir žengiantiems koja kojon su mada.

„Kolekcijoje, kurią siūlome Lietuvoje, vyrauja ruda ir smėlio spalvos, jas papildo garstyčių, karibų, pipirų ir bruknių spalvų akcentai. Karščiausia sezono naujiena – elegantiškos kojinės su kašmyru virš kelių, kurios gali būti dėvimos ir susmukusios, formuojant nerūpestingą (angl. casual) įvaizdį. Vyrų mados linija papildyta erdvinį vaizdą (3D) kuriančiais raštais. Šiemet ir kitąmet madingos kojinės su Amerikos indėnų piešinių motyvais, įvairiomis pynėmis, skirtingų raštų bei geometrinių figūrų koliažais“, – kolekcijos  naujoves pristato Tadas Rimkevičius.

Violeta Taujanskienė, UAB „Skinija“ dizainerė

2012–2013 m. SKINIJOS rudens–žiemos kolekcija kvepia kava, užburia senaisiais indėnų raštais, apgaubia jaukia pynių šiluma ir pasižymi nepriekaištinga kokybe. Lietuvos rinkai siūloma ir klasikinių, ir naujausias mados tendencijas atspindinčių gaminių.

Šį sezoną karaliauja storų siūlų mezginiai, blauzdinių raštus puošia smulkios ir stambios pynės. Vyrų mados linijoje dominuoja erdvinį vaizdą (3D) sukuriantys raštai. Šį sezoną dėmesį trauks ryškios, stilizuotais indėnų raštais puoštos kojinės iki kelių.

Sezono vinis – kojinės virš kelių. SKINIJA moterims siūlo rinktis kojines virš kelių iš:  vienspalvių su angoros vilna, puoštų kaspinėliu; vienspalvių raštuotų su vilna; ypatingai plonų su vilna ir šilku; vienspalvių atverčiamu krašteliu su kašmyru ir viskoze. Tai madingas šio rudens akcentas moteriai, besirengiančiai bet kokiu stiliumi.

Madingi išlieka spalvų blokai – gaminio skaidymas į stambias spalvines dėmes. Šią tendenciją gerai atspindi vyrų mados kojinės. Tradiciškai, nuošalyje nelieka ir įvairių gyvūnų atvaizdai. Moterims siūlomos ryškios sportinės kojinės bus puikus akcentas prie šį sezoną madingų nuosaikių dviejų dalių sportinių kostiumų.

2012–2013 m. kolekcijoje vyrauja ruda ir smėlio spalvos. Jas papildo garstyčių, karibų, pipirų ar bruknių spalvų akcentai.

2012–2013 m. RUDENS-ŽIEMOS kolekcija

Sezono naujienos:

  • TOP‘as – storų      siūlų mezginiai, pynės.
  • Raštai,      kuriantys erdvinio vaizdo (3D) įspūdį.
  • Peru, indėnų      raštai.
  • Koliažai –      daug įvairių stilių, raštų, geometrinių figūrų viename gaminyje.

Sezono spalvos:

  • Pagrindo –      RUDA, SMĖLIO.
  • Akcentinės – GARSTYČIŲ,      KARIBŲ, PIPIRŲ, BRUKNIŲ.

Siūlomi stiliai:

  • kojinės virš      kelių;
  • susmukusi      kojinė iki kelių (ar blauzdinė) ir aulinukai;
  • Basutės ant      platformos ir kojinė – drąsioms, mėgstančioms išsiskirti.

Panašūs straipsniai

Leave a Comment