Atidaroma baldų bei kitų prekių namams parduotuvė

Pirmoji Baltijos šalyse IKEA parduotuvė atveria duris 2013 m. rugpjūčio 14 d. Jau daugelį metų gyvuojanti šio prekės ženklo vizija yra kurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Jos įgyvendinimą užtikrina verslo idėja pasiūlyti didelį gražių ir praktiškų baldų bei namų apyvokos prekių pasirinkimą tokiomis kainomis, kad jos būtų prieinamos kuo platesniam žmonių ratui.

Pagrindinė idėja kuriant šio ženklo gaminius yra ta, kad būtent žema kaina ir jos išlaikymas suteikia galimybę kiekvienam įsigyti dizainerių kurtų, kokybiškų ir funkcionalių baldų bei kitų prekių namams. Nuolat stengiamės viską daryti dar šiek tiek geriau, dar šiek tiek paprasčiau, efektyviau ir visada ekonomiškiau.

26 500 m2 namų interjero sprendimų ir įkvepiančių idėjų kupina parduotuvė buvo planuojama ir statoma dvejus pastaruosius metus. Šio proceso metu sukurta šimtai darbo vietų Vilniaus regione, o atidarytoje parduotuvėje dirbs daugiau kaip 200 darbuotojų. Nemažiau reikšminga ir tai, kad IKEA baldus gaminantys Lietuvos gamintojai yra vieni didžiausių darbdavių šioje pramonės srityje. Lietuva yra penktoje vietoje tarp didžiausių gaminių tiekėjų pasaulyje ir pirmoje vietoje pagal pagamintų baldų skaičių, tenkantį vienam šalies gyventojui. IKEA yra viena didžiausių baldų ir namų apyvokos prekių pardavėja pasaulyje.

Atlikus išsamius rinkos tyrimus, šio prekės ženklo Vilnius parduotuvė prisitaikė prie Lietuvos pirkėjo gyvenimo būdo, įpročių ir poreikių. Įgyvendindami savo verslo idėją, siekiame mūsų žinias ir ilgametę patirtį perduoti įkvepiančiais ir sumaniais namų interjero kūrimo sprendimais už daugeliui prieinamą kainą. Parduotuvėje gausu puikaus dizaino prekių, kurių kokybės ir kainos santykis tiesiog nepralenkiamas, o parsivežti jas į namus bei džiaugtis jomis galima jau tą pačią dieną. Apsilankymas parduotuvėje yra ne tik galimybė pasisemti idėjų ir apsipirkti, bet ir smagiai praleisti laiką su visa šeima: čia įrengtas nemokamas vaikų žaidimo kambarys ir mažos žaidimų aikštelės visoje parduotuvėje, mūsų švedišką kilmę atspindinčiame restorane bus galima visiems drauge papietauti.

Kaip rasti IKEA parduotuvę

Parduotuvė įsikūrusi pietinėje miesto dalyje, netoli Vilniaus Tarptautinio oro uosto, prie Minsko plento, adresu Žirnių g. 56. Prie parduotuvės pastato įrengta 1 000 vietų nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, pasiekti ją bus galima ir viešuoju miesto transportu.

www.ikea.lt

Panašūs straipsniai

Leave a Comment