Lietuviams – naujos „LG Smart TV“ programėlės

„LG Electronics“ pramogų funkciją „Smart TV“ papildė naujomis nemokamomis programomis. Nuo šiol televizorius su šia funkcija turintys lietuviai gali jungtis prie portalų „15min.lt“, „Žmonės.lt“, „Gazas.lt“, „Deuce.lt“, „Ji24.lt“ ir „Mokslai.lt“. Visos šešios programėlės yra nemokamos.

„LG Smart TV“ vartotojai gali jungtis prie vieno iš pagrindinių šalies naujienų portalų „15min.lt“, sužinoti laisvalaikio ir pramogų pasaulio naujienas portale „Žmonės.lt“. „Deuce.lt“ leis sekti aktualius pasaulio ir Lietuvos sporto įvykius – naujienas, foto ar vaizdo reportažus. Portale „Ji24.lt“ kiekviena moteris suras naudingos informacijos apie namus, pomėgius, santykius, sveikatą ir pan. O studentams ar moksleiviams pravers galimybė jungtis prie portalo „Mokslai.lt“ – dabar mokytis bus galima ir prie televizoriaus ekrano.

„LG Smart TV“ siūlo patogią prieigą prie plataus turinio vaizdo įrašų internete. Lietuviai šiuo metu gali jungtis prie „YouTube“, „Gismeteo“, „Picasa“, „vTuner“ (interneto radijas), „Delfi.lt“, „Megogo.net“, „Facebook“, „Twitter“, „DailyMotion“, „Tvigle“ ir daugelis kitų. „Smart TV“ programėlių skaičius nuolatos pildomas.

Visas programėles „Smart TV“ platformoje patogu valdyti su nuotolinio valdymo pulteliu „Magic Remote“. Universalus pultelis turi keturias modernias funkcijas – kompiuterio pelei analogišką ratuką ir žymeklį, o taip pat valdymo balsu ir gestais komandas.

Apie LG Electronics, Inc. Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2012 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 45,22 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2012 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos pateikiama www.LGnewsroom.com

Apie „LG Electronics Home Entertainment Company“ „LG Electronics Home Entertainment Company“ – viena didžiausių plokščiųjų ekranų, garso ir vaizdo produkcijos, monitorių, komercinių ekranų ir saugos sistemų gamintojų pasaulyje. Kompanija gamina skystųjų kristalų (LCD) ir plazminius televizorius, LED skystųjų kristalų monitorius, namų kino sistemas, „Blu-ray“ grotuvus, audio komponentus, vaizdo grotuvus ir plazminius ekranus. Kurdama daugiafunkcinius prietaisus LG daug dėmesio skiria gaminių dizainui ir technologinėmis naujovėms, atveriančioms naujas laisvalaikio namuose galimybes. „LG Electronics Home Entertainment Company“ – taip pat ir viena didžiausių kompanijų, gaminančių verslui skirtus produktus: skaitmeninio parašo, vaizdo konferencijų sistemas ir IP saugos kameras. Daugiau informacijos pateikiama www.lge.com

Panašūs straipsniai

Leave a Comment