10 didelių klaidų, kurias moterys daro lovoje

Moterys neretai guodžiasi kitoms dėl to, kad jų netenkina vyrų pastangos lovoje, į jų poreikius neatsižvelgiama. Įvairių straipsnių šia tema – lyg iš gausybės rago, tačiau kritikos strėles šįkart nukreipsime į dailiosios lyties atstovių pusę. Seksas vis dar yra dviejų žmonių užsiėmimas, ir už jo kokybę vienodai atsakingi abu partneriai. Intymių akimirkų metu moterys taip pat daro klaidų, kurios gali viską sujaukti. Jūsų dėmesiui – 10 dalykų, kurių moterys turėtų vengti lovoje.

1. Baimė išbandyti naujoves

Ilgai besitęsiančių santykių metu rutina gali įsivyrauti ir lovoje. Suprantama, kad vaikščioti į intymių prekių parduotuves nėra itin drąsu, todėl būtent sekso prekės internetu gal tapti puikia išeitimi. Net jeigu tai nėra kažkas labai neįprasto (pavyzdžiui, pasiūlymas išbandyti tam tikrą pozą), Jūsų reakcija tokioje situacijoje yra labai svarbi: neįsižeiskite ar neparodykite itin neigiamų emocijų. Diplomatiškumas – raktas į sėkmę.

2. Vienpusė preliudija

Vyrai taip pat kaip ir moterys nori būti liečiami, glostomi ir bučiuojami – tai būtina ne tik damoms. Tad pažinti vyro kūną ir jo erogenines zonas privalu, jeigu to reikalaujama ir iš vyrų. Juk karšta preliudija, jaudinanti abu partnerius, – pusė svarbaus darbo. Parodykite savo vyrui, kad jo kūnas Jums yra patrauklus.

3. Sumažėjęs dėmesys savo išvaizdai

Sekso prekės internetu – tai ir seksualus apatinis trikotažas. Pamenate, kaip santykių pradžioje stengėtės savo partneriui atrodyti kuo patrauklesnė? Laikui bėgant, pripratimas prie antrosios pusės, darbas, šeimos rūpesčiai ir manymas, kad lovoje galima atrodyti bet kaip gali pakišti koją. Vyras dėl to gali nepriekaištauti, tačiau būkite tikros – jis pastebi.

4. Pernelyg didelis susirūpinimas savo išvaizda

Jei šiek tiek susipainiojote, nusiraminkite – nors vyrai kai kuriuos dalykus pastebi, dauguma dalykų, kurie Jums atrodo labai svarbūs jų visiškai nedomina. Todėl sprendimas atsisakyti mylėtis tam tikra poza, nes Jūsų kūno formos gali atrodyti keistai, yra visiškai nepagrįstas. Taip pat nebūtina siekti tobulybės ir kas kartą baksnoti vyrui į pašonę, jog šis suvels kantriai tiesintus plaukus.

5. Manymas, kad vyrai skaito mintis

Vyrams gali sunkiai sektis perprasti kūno kalbą, ką jau kalbėti apie tikslų Jūsų norų žinojimą. Ar galvoje sukasi mintys apie tai, kad dėmesio vertos sekso prekės internetu, ar apie vietą, kurią jis turėtų bučiuoti, vyras tikrai nežinos. Stenkitės jį subtiliai nukreipti norimu keliu, tačiau venkite kritiškų komentarų, nes lovoje vyras gali būti ypač jautrus.

6. Abejingumo rodymas

Nėra nieko blogiau, nei sekso metu akivaizdžiai parodyti, kad jis yra neįdomus ir Jums nė kiek nerūpi. Vyras tuomet jaučia, kad kažką daro labai blogai, ima nerimauti ir prisiima visą atsakomybę už judviejų malonumą ar jo trūkumą. Jeigu jaučiate, kad šiandien nenorite užsiimti seksu, geriau nuoširdžiai pakalbėkite su savo partneriu, o ne demonstruokite norą, jog viskas kuo greičiau pasibaigtų.

7. Komunikacijos stoka

Įvairūs žaisliukai ir kitos užsakytos sekso prekės internetu gali maloniai nustebinti arba priešingai – priversti sunerimti. Svarbiausia – nevengti kalbėtis intymiomis temomis. Tvarių ir abi puses tenkinančių santykių pagrindas yra gera komunikacija, tad tai neturėtų keistis pasiekus miegamąjį. Žinoma, aptarinėti pikantiškas detales reikėtų ne sekso metu ir galbūt net ne po jo, tačiau tai daryti pravartu.

8. Nepersistenkite vaidindamos

Kartą ar kitą suvaidinus orgazmą dangus nesugrius ir santykiai nesubyrės – didelė dalis moterų yra tai dariusios. Problema atsiranda tuomet, kad vaidyba tampa reguliaria. Net ir naiviausias pasaulyje vyras kažkada turėtų pajusti ir perprasti šią ne itin malonią gudrybę.

9. Neigiamas požiūris į vibratorius ir lubrikantus

Neįsižeiskite, jei vyras užsimins apie lubrikanto ar vibratoriaus naudojimą. Šios sekso prekės internetu pasižymi itin plačiu asortimentu ir gali padėti lengviau pasiekti orgazmą, meilės žaidimus padaryti ilgesnius ir malonesnius abiem. Nebūtina šias priemones naudoti kiekvieną kartą, tačiau pajutus, kad kažko šiek tiek trūksta – nedvejokite.

10. Nepatikėkite viso proceso vyrui

Lūkestis, jog vyras darbą atliks už Jus abu, yra nepagrįstas ir sukeliantis bereikalingą spaudimą. Jeigu vyras parodo iniciatyvą seksui, galite jo metu kontrolę kartais perimti į savo rankas ir taip palepinti savo vyrą dėmesiu ir parodyti, kad ir Jūs esate pasiruošusi ugningai praleisti naktį.

Retkarčiais daromos klaidos – tai neišvengiama ir savitai žavi santykių dalis. Vis dėlto tobulėti būtina – nebent judviejų ryšio ateitis nesvarbi. Nebijokite aptarti poreikių ar dvejonių su partneriu ir drąsiai leiskitės į naujus atradimus: atvirumas, sekso prekės internetu ar kitokios gudrybės gali padėti paversti santykius tokiais, apie kokius visuomet svajojote.

Panašūs straipsniai

Leave a Comment