Naujasis „Microsoft Office 365” namų vartotojams tampa paslauga

Šiandien „Microsoft” pristato biuro programų rinkinį „Office 365 Home Premium” namų vartotojams, kuris veikia debesijos paslaugos pagrindu. Naujasis „Office” sklandžiai veikia dirbant lietimui jautriais planšetiniais ar tradiciniais kompiuteriais, taip pat naudojantis išmaniaisiais telefonais. Dokumentai, kuriami su „Office 365 Home Premium” yra saugomi debesyje, todėl juos skaityti ar redaguoti galima praktiškai visur su bet kokiu įrenginiu, kuriame yra interneto ryšys.

Pristatydama „Office 365 Home Premium” „Microsoft” atsisakė tradicinio trejų metų „Office” atnaujinimo ciklo. Naująjį „Office 365” vartotojai įsigyja metinės prenumeratos pagrindu ir automatiškai gauna paskutinius „Office” atnaujinimus ir programas, todėl visuomet dirba su naujausia biuro programų rinkinio versija.

„Prieš keletą metų pristatytas „Office 365” yra sparčiausiai populiarėjantis verslo produktas „Microsoft” istorijoje. Šiandien net penktadalis mūsų verslo klientų naudojasi biuro programomis debesyje, todėl manome, kad ir namų vartotojai teigiamai įvertins naujojo „Office” privalumus, – sakė „Microsoft” vykdantysis direktorius Steve Balmer. – Šio produkto pristatymas yra svarbus etapas „Microsoft” pereinant į įrenginių ir paslaugų verslą”.

Naujajame „Office” – „viskas įskaičiuota”

Namų vartotojai užsisakę „Office 365 Home Premium” gauna pilną biuro programų rinkinį, kuriame yra „Word”, „Excel”, „Powerpoint”, „OneNote”, „Outlook”, „Publisher” ir „Acess”. Šiomis programomis vartotojai gali naudotis penkiuose „Windows”, „Windows Phone” ar „Mac” įrenginiuose bei gauti prieigą prie „Office” bet kuriame kompiuteryje su interneto ryšiu.

Su metine „Office 365 Home Premium” prenumerata vartotojai taip pat gauna 27 gigabaitus vietos „SkyDrive” debesijos talpykloje, kurioje gali saugoti savo dokumentus, nuotraukas ir kitą informaciją. Į metinę „Office 365 Home Premium” prenumeratą taip pat įskaičiuota viena nemokama „Skype” pokalbių valanda per mėnesį, kurią galima išnaudoti skambinant į mobiliuosius ar stacionarius telefonus visame pasaulyje.

Naujos „Office” funkcijos taupo vartotojų laiką

Naujajame „Office” buvo pristatyta „People Card” funkcija, kuri vienoje kontaktų kortelėje surenka vartotojo informaciją iš įvairių šaltinių tokių kaip el. paštas, „Skype” ar socialiniai tinklai. „Last Location” funkcija įsimena dokumento uždarymo vietą ir leidžia pratęsti jo redagavimą ar skaitymą kitame įrenginyje nuo ten kur buvo pabaigtas darbas.

Produktyviam dokumentų redagavimui „Office 365 Home Premium” vartotojai gali pasinaudoti „PDF Reflow” ir „FlashFill” funkcijomis. Pirmoji į „Word” dokumentus leidžia perkelti informaciją iš PDF failų, o antroji moko „Excel” programą duomenų įvedimo algoritmų ir pasiūlo vartotojui variantus, kaip greitai užpildyti pasikartojančius duomenis.

Naujojo „Office” dokumentų skaitymui „Microsoft” pristatė „Read Mode” funkciją, kuri optimizuoja dokumentus ir pritaiko juos peržiūrai planšetinio kompiuterio ekrane. Vartotojai, kurie dažnai rengia pristatymus turėtų teigiamai įvertinti „Presenter View” funkciją. Su šia funkcija vartotojas pristatymo metu kompiuterio ekrane mato savo užrašus, gali grįžti į tam tikrą skaidrę ir kontroliuoti, kurias skaidres mato auditorija.

Drauge su „Office” debesyje namų vartotojams „Microsoft” pristatė aukštojo mokslo įstaigoms skirtą naujojo „Office” versiją – „Office 365 University” bei tradicinio „Office” atnaujinimus – „Office Home and Student 2013”, „Office Home and Business 2013” bei „Office Professional 2013”. „Office 365 University” licencijoje studentai ar aukštojo mokslo įstaigos darbuotojai gauna 27 gigabaitus vietos „SkyDrive” talpykoje, vieną valandą „Skype” pokalbių per mėnesį, automatinius atnaujinimus bei galimybę naudotis visomis „Office” programomis dviejuose įrenginiuose.

„Office 365” sulaukia teigiamų įvertinimų

„Microsoft” pasaulinio tyrimo duomenimis beveik 60 proc. žmonių trūksta laiko užsiimti mėgstama veikla ir 80 proc. jų teigia, kad galėtų kasdien sutaupyti vieną valandą ar daugiau laiko, jeigu geriau organizuotų savo veiklą. Naujasis „Office” sukurtas taip, kad vartotojai būtų produktyvūs net tuomet, kai nėra prie savo darbo stalo.

„Dėstydama „Office” subtilybes verslo įmonių darbuotojams, valstybės tarnautojams, pastebiu, kad darbuotojams trūksta žinių pasinaudoti moderniomis „Office” funkcijomis, kas leistų dirbti efektyviau ir atlikti užduotis bei realizuoti idėjas per trumpesnį laiką. „Office 365″ suteikia galimybę pasiekti svarbius dokumentus, juos redaguoti bei dalintis jais bet kurioje pasaulio vietoje su jiems patogiu bet kokiu įrenginiu, kuriame yra interneto ryšys”, – sakė VšĮ Informacijos technologijų mokymo centro lektorė Vilma Eidukynaitė.

Vartotojai dalinsis patarimais tarpusavyje

Pažinčiai su naujojo „Office” funkcijomis „Microsoft” įkūrė svetainę www.office.com/timeto365, kurioje vartotojai dalinasi patirtimi naudojantis biuro programų rinkiniu debesyje. Svetainės lankytojai joje taip pat gali rasti patarimų, kaip efektyviai išnaudoti naujojo „Office” funkcijas ir susipažinti su vartotojų istorijomis iš viso pasaulio.

„Office 365 Home Premium” metinės prenumeratos kaina – apie 215 litų (62 EUR). Nuo sausio 29 d. „Office 365 Home Premium” Lietuvoje bus galima įsigyti anglų kalba, o versija lietuvių kalba prekyboje pasirodys nuo vasario 27 dienos. Daugiau informacijos apie „Office 365 Home Premium” galite rasti „Office” svetainėje.

Panašūs straipsniai

Leave a Comment