Nauji kosmetikos prekės ženklai

Antradienio vakarą pristatyti du Lietuvos kosmetikos ir parfumerijos rinkoje nauji prekių ženklai: šveicariška kosmetika „Artemis“ ir vokiečių parfumerija „Toni Gard“. Naujos visame pasaulyje garsių produktų linijos buvo sukurtos specialiai „Douglas“ kosmetikos ir parfumerijos tinklui. Pristatyti išskirtinių produktų į Lietuvą iš Vokietijos atvyko „Douglas DE” atstovas Thomas Grütters.

„Labai džiaugiuosi turėdamas galimybę viešėti Lietuvoje ir pristatyti naujas išskirtinai „Douglas” prekybos tinklui sukurtas produktų linijas. Suteikta teisė atstovauti šiuos gerai žinomus prekės ženklus mums leidžia savo pirkėjams suteikti tik tai, kas geriausia,” – sakė „Douglas” tarptautinių pardavimų vadovas T. Grütters.

Išskirtinė teisė prekiauti specialiai „Douglas” sukurta „Artemis” ir „Toni Gard” kosmetika ir parfumerija visoje Europoje suteikta tik šiam kosmetikos ir parfumerijos prekybos tinklui, valdančiam daugiau nei tūkstantį parduotuvių visoje Europoje. Planuojama, kad iki šių metų pabaigos šiais prekių ženklais bus prekiaujama septyniolikoje Europos valstybių.

„Žinia, kad visame pasaulyje garsūs „Artemis” ir „Toni Gard” vardai žengdami į Baltijos šalių rinkas išskirtinai „Douglas” kosmetikos ir parfumerijos tinklui sukūrė naujas produktų linijas, mus įkvepia ir toliau siekti geriausio rezultato ir savo pirkėjams siūlyti tik itin aukštos kokybės ir laiko patikrintas kosmetikos ir parfumerijos priemones”, – sakė „Douglas” pirkimų ir rinkodaros skyriaus vadovė Vesta Krungolcienė.

Į Baltijos šalių, taip pat ir Lietuvos, rinką Vokietijos mados namai „Toni Gard” žengė pristatydami naujieną parfumerijos pasaulyje – aromatą „Mint”. Renginio dalyviai neatsispyrė galimybei išbandyti ir kvapiųjų esencijų, kurias sujungę „Toni Gard” parfumerijos meistrai išgavo vieną populiariausių šios vasaros aromatų. Susirinkę svečiai gyrė bergamočių ir pačiulių esencijas, o dizaineris Giedrius Paulauskas maišydamas pačiulių ir citrusų kvapiąsias esencijas netruko sukurti dar vieną unikalų aromatą.

Nauja Lietuvoje, tačiau visame pasaulyje gerai žinoma, šveicarų kosmetika „Artemis” garsėja išskirtine kokybe ir ilgamete patirtimi. Pasitelkdami išmaniąsias technologijas šveicariškos kosmetikos kūrėjai sujungia šios šalies gamtos teikiamas dovanas ir naujausius mokslo pasiekimus. „Artemis” filosofija – tai mokslo ir gamtos harmonija. Lietuvos rinkai šie kosmetikos gamintojai pristato keturias veido priežiūros produktų linijas, skirtas įvairaus amžiaus ir tipo odai.

Panašūs straipsniai

Leave a Comment