Programėlė padės mokytis žaidžiant

Sukurti smagų žaidimą, kuris ne tik lavintų atmintį, bet ir padėtų mokytis anglų kalbos, gamtos pažinimo, geografijos, matematikos – tokią užduotį sau išsikėlė bendrovės „SEVEN Code” specialistai ir pasiūlė iPhone, iPod bei iPad vartotojams programėlę „Memo Match”.

„Norėjome sukurti žaidimą, kuris ir suteiktų galimybę sužinoti, išmokti kažko naujo, ir būtų linksmas bei leistų pasivaržyti. Todėl daugelio mėgstamą atminties kortelių žaidimą ne tik praplėtėme, bet ir papildėme loginėmis užduotimis bei pažintinėmis galimybėmis vaikams”, – sako edukacines mobiliąsias aplikacijas kuriančios bendrovės „SEVEN Code” vadovas Vitalijus Garbauskas.

„Memo Match” galima žaisti dviem būdais. „Game mode” siūlo įveikti 40 atminties žaidimo lygių. Su kiekvienu žaidimo lygiu užduotis tampa vis sudėtingesnė – atsiranda nauji kortelių rinkiniai bei didėja pačių kortelių skaičius. Tam tikruose lygiuose žaidėjams reikia surasti ne tokias pat korteles, bet atspėti jų reikšmes arba asociacijas.

Žaidimas sukurtas anglų kalba, tad žaisdami jį vaikai lavina užsienio kalbos žinias, o kartu mokosi pažinti spalvas, augalus bei gyvūnus, raides, skaičius, įvairias geometrines figūras, matematikos veiksmus, įgyja geografijos žinių.

„Memo Match” taip pat turi teminio atminties žaidimo funkciją – žaidėjai gali pasirinkti vieną iš devynių kortelių rinkinių, skirtų atskirai temai, ir taip lavinti atmintį bei dėmesingumą bandydami įveikti tris skirtingo sudėtingumo lygius.

„Memo Match” pirmiausia skirtas vaikams, tačiau jį žaisti smagu ir suaugusiems. Įveikti visus 40 žaidimo lygių ar sudėtingiausią teminio atminties žaidimo lygmenį reikalauja susikaupimo, o galimybė lyginti pasiektus rezultatus ar kovoti, kas greičiau įveiks užduotį, leidžia rengti atminties varžybas”, – sako V. Garbauskas.

„MemoMatch” jau galima atsisiųsti iš „Apple AppStore” parduotuvės. Ateityje žaidimą planuojama papildyti kitomis temomis – dangaus objektais, buities daiktais, žaislais, automobiliais, o programėlę atnaujinti naujomis funkcijomis ir savybėmis.

Šiuo metu „Apple Store” klientai gali atsisiųsti „SEVEN Code” sukurtą edukacinį žaidimą „IQ testas” lietuvių, anglų ir kinų kalbomis, Kelių eismo taisyklių bei testų aplikaciją ir matematikos formulių mobiliąją programėlę, skirtą vidurinių mokyklų moksleiviams ir studentams.

 

Panašūs straipsniai

Leave a Comment