Savo mylimojo telefoną paslapčia tikrina net 40 proc. moterų

Apklausus 500 Lietuvos moterų nuo 18 iki 40 metų amžiaus paaiškėjo, kad beveik 40 proc. karts nuo karto slapčia žvilgteli į savo mylimojo telefoną. Noras rasti neištikimybės įrodymų, savininkiškumas ir moteriškas smalsumas skatina jas retkarčiais užsukti ten, kur prasideda privatumo ribos. Tiesa, kita dalis – 20 proc. dailiosios lyties atstovių, dalyvavusių „Samsung La Fleur” apklausoje, sako griežtą „Ne” tokiam privatumo pažeidimui ir mano, kad nosies kaišiojimas į asmeninę erdvę yra neleistinas.

Tyrimai rodo, kad moterys telefonu kalba ilgiau nei vyrai. Nenuostabu, kad egzistuoja tam tikras emocinis ryšys, siejantis moterį su jos telefonu. Šių metų vasario 4–9 dienomis atliktas „Samsung La Fleur” tyrimas atskleidė, kad moterys yra linkusios personalizuoti telefoną – jo ekraną papuošti maloniai nuteikiančiu vaizdu ar nuotrauka iš asmeninio gyvenimo (34 proc.), rinktis specialius spalvotus dėklus (14 proc.) ir pan. Kadangi be mobiliojo telefono daugelis moterų sunkiai įsivaizduoja savo kasdienybę, jame saugoma nemažai asmeninio turinio, skirto tik jo savininkės akims arba tiems, su kuo juo norima dalintis.

26 proc. apklaustųjų telefone saugo mylimųjų žinutes, kurių nenorėtų rodyti niekam kitam, 8 proc. – nuotraukų galerijose galima aptikti pikantiškų jų pačių ar kitų žmonių nuotraukų ir filmuotų vaizdo įrašų, o 6 proc. telefone sąmoningai laiko kompromituojančią informaciją apie kitą asmenį. 5 proc. tyrime dalyvavusių respondenčių prisipažino, kad telefone laiko nuotraukas su savo buvusiaisiais. Beje, nors saugumo specialistai nerekomenduoja to daryti, 15 proc. moterų telefone galima rasti tokią slaptą informaciją kaip bankų kodai ar slaptažodžiai.

Atsižvelgdama į skirtingus lyčių poreikius ir telefono naudojimo įpročius, technologijų kompanija „Samsung” sukūrė išmaniųjų telefonų kolekciją, pritaikytą specialiai moterims – „La Fleur”. Kolekciją sudaro moteriško dizaino, vyriškai galingi ir funkcionalūs modeliai – „Galaxy S III”, „Galaxy S III mini”, „Galaxy Ace 2″, Galaxy S Duos”.

Užsukus į „Samsung Apps” programėlių parduotuvę, galima rasti papildomų dailiosios lyties atstovėms sukurtų programėlių. Pavyzdžiui, „Diet & Calories Tracker” (liet. „Dietos ir kalorijų seklys”) padeda sekti mitybą, skaičiuoja kalorijas ir pataria, kada geriau nevalgyti mėgstamo pyrago. „Womanlong” kalendorius leidžia pasižymėti ir sekti savo ciklo dienas, pateikia statistiką ir net apskaičiuoja vaisingas dienas. Beje, intymus kalendoriaus turinys pasiekiamas tik telefono šeimininkei – turinį saugo specialus užraktas. Išdykėliškai moters prigimčiai – „Beauty Check” programėlė, kuri įvertina nuotraukoje užfiksuoto žmogaus grožį.

Iki šių metų vasario 18 d. vyksta konkursas, kurio metu penkios laimingosios „La Fleur” telefono savininkės, papuoštos profesionalių makiažo ir šukuosenos specialistų, galės tapti „La Fleur” reklamos žvaigždėmis ir laimėti išskirtinę fotosesiją su profesionaliu fotografu. „La Fleur” telefono pirkimo čekį reikia užregistruoti „Samsung Lietuva Facebook” puslapyje: https://www.facebook.com/samsunglt#!/samsunglt/app_540431712648436

Panašūs straipsniai

Leave a Comment