Besidomintiems mada – Zara programėlė Samsung išmaniesiems telefonams

Vilnius, Lietuva, 2012 m. rugsėjo 5 d. „Samsung Electronics” pristatė „Zara” programėlę, sukurtą bendradarbiaujant su programų kūrimo kompanija „Inditex Group”. Pirmą kartą „Zara” drabužių kolekcijas bus galima peržiūrėti „Android” išmaniuosiuose telefonuose. Mados mėgėjai galės stebėti naujausius sezono modelius, juos įsigyti internetu bei naudotis „Zara” klientų aptarnavimo padalinio paslaugomis.

„Mums malonu visame pasaulyje žinomus „Zara” mados namus perkelti į „Samsung Apps”. Tai programėlė, kuri mūsų klientams leis sužinoti visus geriausius „Zara” pasiūlymus ir drabužius ar aksesuarus įsigyti naudojant „Samsung” išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį”, – sakė „Samsung Spain” Korporatyvinės rinkodaros skyriaus direktorius Francisco Hortigüela.

„Zara” programėlę 6 mėnesius galima nemokamai parsisiųsti tik iš „Samsung Apps” programėlių parduotuvės ir įsidiegti kiekviename „Samsung” išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje, kuriame naudojama operacinė sistema „Android”. Adresas: http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?categoryId=G000013212&productId=G00008893288

„Zara Fashion App” įdiegta skenavimo funkcija, kuri leidžia pirkėjui mobiliuoju įrenginiu parduotuvėje skenuoti prekių brūkšninius kodus ir išsaugoti juos programėlėje. Tai patogu tuo atveju, kai parduotuvėje nėra reikiamo dydžio ar spalvos modelio. Be to, įdiegus naujausią informaciją, parduotuvių gidas klientus informuos apie artimiausią prekybos vietą.

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.”

„Samsung Electronics” yra pasaulinė puslaidininkių, telekomunikacinių sistemų, skaitmeninių priemonių ir skaitmeninės multimedijos technologijų lyderė. 2011 m. konsoliduotieji pardavimai sudarė 143,1 milijardo JAV dolerių. Kompaniją, kurioje dirba apie 206 000 žmonių 197 atstovybėse 72 valstybėse, sudaro devyni nepriklausomai veikiantys verslo padaliniai: Skaitmeninių medijų ir telekomunikacijų, apimantis Vaizdo ekranų, Mobiliųjų komunikacijų, Telekomunikacinių sistemų, Skaitmeninių priemonių, IT sumanymų bei Skaitmeninių vaizdo sistemų padalinius, ir Sumanymų įrenginiams, apimantis Atminties, Puslaidininkių ir Skystųjų kristalų (LCD) padalinius. „Samsung Electronics”, pripažinta viena iš kompanijų lyderių pasaulyje vertinant pagal ekonominius, aplinkos apsaugos ir socialinius kriterijus. 2011 m. pagal „Dow Jones” ekologinės pusiausvyros išlaikymo indeksą „Samsung Electronics” buvo pripažinta pirmaujančia kompanija. Daugiau informacijos: www.samsung.com.

Panašūs straipsniai

Leave a Comment