Disney On Ice atvažiuos į Lietuvą

Užburiančio „Disney“ pasaulio herojai jau trečią kartą kviečia Lietuvos šeimas paprastą dieną paversti ypatinga ir apsilankyti naujausiame ledo šou „Šventė!”. Daugiau nei 50 klasika tapusių ir naujausių „Disney“ pasaulio herojų pristatys gražiausias ir populiariausias pasaulio šventes. Du savo pasirodymus pripažinimą pelniusi amerikiečių trupė surengs 2013 metų sausio 29–30 dienomis Vilniaus „Siemens“ arenoje.

„Labai džiaugiamės, jog pavyko susitarti, kad vieno populiariausių pasaulyje visai šeimai skirto spektaklio kūrėjai į mūsų šalį atvežtų ir parodytų naujausią savo spektaklį. Matome, kaip mūsų mažiesiems trūksta gražių, profesionalių ir kokybiškų renginių ir kaip noriai jie keliauja į įspūdingus „Disney On Ice” pasirodymus. Matome, kokių gerų emocijų pasisėmę iš šių spalvingų spektaklių išeina ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Be to, tikime, kad šis spektaklis, kuris pasakos apie gražiausias metų šventes, praskaidrins niūrią žiemos nuotaiką ir pripildys geros, su kuria bus lengviau laukti pavasario”, – sako „SEVEN Live” vadovas Juras Vėželis.

Naująjį „Disney On Ice„ kūrinį“Šventė!” galima drąsiai vadinti didžiausia ir nuotaikingiausia visų laikų švente, kada nors vykusia vienoje arenoje. Šios didžiosios šventės metu skamba nauja muzika, naudojama niekur nematyta choreografija, kerintys kostiumai, o moderniausios videotechnologijos leidžia sukurti unikalią kiekvienos spektaklio akimirkos nuotaiką, prilygstančią nuotaikai, kuri sklando kiekvienos švenčiamos fiestos metu.

Visi, dideli ir maži spektaklio žiūrovai, vedami garsiojo peliuko Mikio keliaus per didžiausias metų šventes, švenčiamas įvairiuose pasaulio kampeliuose. Spektaklyje netrūks ne tik mylimiausių „Disney“ herojų atliekamų nuostabių čiuožimo numerių, užburiančių kostiumų, bet ir siurprizų.

Valentino dieną švęsti kvies naujausia „Disney“ princesė Tiana, džiaugsmingo gimtadienio linkės Alisa ir Skrybėlius, į Helovino karaliaus Džeko Skelingtono šiurpų vakarėlį kvies „Disney“ piktadariai, o į tradicinį Havajų festivalį nukels Lilo ir Stičas. Spektaklio žiūrovai nukeliaus ir į tolimąją Kiniją, kur pasitiks kinų Naujuosius metus, ir egzotiškąją Braziliją, kur dalyvaus siautulingame ir spalvingame karnavale. Iš viso šioje švenčių šventėje dalyvaus herojai iš 16 gražiausių „Disney“ pasakų.

„Norėjome šiuo spektakliu žiūrovams parodyti populiariausias ir gražiausias metų šventes ir pažadinti kiekvieno jų prisiminimus, o galbūt ir supažindinti su mažiau žinomomis. Todėl dar spektaklio pradžioje pakviečiame kiekvieną būti mūsų šventės svečiu. Norime, kad kiekvienas žiūrovas būtų tarsi šou dalyvis, ne tik stebėtojas. Žiūrovas jaučiasi, tarsi jis eitų prašyti Helovino saldainių drauge su peliuku Mikiu ar švęstų Valentino dieną su „Disney„ pasaulio princesėmis“, – pasakoja spektaklio režisierė Patty Vincent.

Kiekvienai scenai, kiekvienai šventei buvo kuriamos atskiros detalės. Japonijos vyšnių žydėjimo šventei pažymėti scenoje pasirodo gausiai žiedais pasidabinusi japoniška vyšnia – sakura, žiemos stebuklui sukurti – iš viršaus krinta snaigės, ant ledo akį traukia didžiulės dovanos, nuostabą kelią milžiniškos rogės, Helovino nuotaikai sustiprinti aikštelėje pasirodo didžiuliai geležiniai vartai ir milžiniškas voras, o gimtadienio fiestą ženklina gigantiškas tortas.

Kiekvienos šventės nuotaiką ne mažiau atspindi ir unikalūs kostiumai bei choreografija, kuri kardinaliai skiriasi priklausomai nuo to, ar ją įgyvendina Havajų festivalyje triukus su ugnimi rodantys fakyrai, ar į Helovino šventę atkeliavę zombiai.

Prekyba bilietais į užburiantį ledo šou „Šventė!” prasidės liepos 16 d., pirmadienį. Bilietus, kurių kaina nuo 73 litų, galima įsigyti internetu www.tiketa.lt arba visoje Lietuvoje įsikūrusiose „Tiketos” kasose.

Iki šiol Lietuvos publikai buvo pristatyti du anšlaginiai „Disney On Ice” spektakliai: „Princesių klasika” bei „Princesės ir herojai”.

Per daugiau nei 30 metų „Disney On Ice” tapo vienu žymiausių ir populiariausių ledo šou planetoje. Pasaulinę šlovę ir pripažinimą pelniusius ledo šou išskirtinėmis teisėmis, bendradarbiaudama su „The Walt Disney Company„ kuria kompanija„Feld Entertainment“. Visai šeimai skirtuose „Disney On Ice” ledo šou pagrindinės žvaigždės yra Walt Disney pasakų herojai.

„Disney On Ice„ ledo šou“Šventė!” Vilniuje organizuoja didžiausiai šalyje pramogų verslo kompanijų grupei „SEVEN Entertainment“, vienijančiai įvairiose pramogų srityse pirmaujančias Lietuvos bendroves, kurios užsiima arenų valdymu, renginių organizavimu ir bilietų platinimu, priklausanti bendrovė „SEVEN Live”.

Apie „The Walt Disney Company Nordic“:

„The Walt Disney Company“ savo veiklą Šiaurės regione pradėjo 1990 metais. Šiandiena šioje kompanijoje dirba apie 200 žmonių. Kompanijos ofisai įsikūrę Stokholme, Osle, Kopenhagoje ir Helsinkyje. Šiam regionui priklauso ir Islandija bei Baltijos šalys. Šiaurės regiono padalinys rūpinasi visai pasaulinės kompanijos verslo segmentais. „The Walt Disney Company Nordic“ yra pirmaujančios pasaulinės šeimos pramogų ir žiniasklaidos kompanijos „The Walt Disney Company“ padalinys. „The Walt Disney Company“ visuose šešiuose pasaulio kontinentuose šiuo metu dirba apie 150 tūkst. žmonių. Kompanijos siūlomomis pramogomis kasmet vien Europoje pasinaudoja apie 6,5 mln. gyventojų.

Apie „Feld Entertainment“:

„Feld Entertainment“ – pasaulyje lyderiaujanti kompanija, kurianti ir pristatanti gastrolėms pritaikytus visai šeimai skirtus ir neišdildomus įspūdžius paliekančius spektaklius. Kasmet šios kompanijos rodomus spektaklius visame pasaulyje pamato apie 30 mln. žmonių. „Feld Entertainment“ spektakliai jau buvo parodyti daugiau nei 70 šalių visuose šešiuose pasaulio kontinentuose. Kompanijai priklauso „Ringling Bros. and Barnum & Bailey®”, „Feld Motor Sports“, „Disney On Ice” ir „Disney Live!” spektakliai.

Panašūs straipsniai

Leave a Comment