Google Navigation jau veikia ir Lietuvoje

Jokių atnaujinimų ar parsisiuntimų: Google Map” su Navigation Beta visada naudojasi naujausia Google Maps žemėlapių informacija.

2013 balandžio 3 d., Vilnius. „Google” šiandien praneša dar kartą praplečianti „Google Maps” paslaugos galimybes mobiliųjų įrenginių naudotojams. Nuo šiol Lietuvos vartotojai galės ne tik susipažinti su konkrečios vietovės žemėlapiais ar palydovinėmis nuotraukomis, bet ir naudotis paslaugos „Google Maps Navigation” (Beta) funkcija. Tiems, kurių išmaniuosiuose telefonuose įdiegta Android 2.2 (ar naujesnė) bei iOS 5.1 (ar naujesnė) operacinė sistema, nuo šiol galės visiškai nemokamai naudotis „Google Maps Navigation” (Beta) kaip internetine GPS navigacijos sistema (populiariai vadinama tiesiog palydovine navigacijos sistema), kuri ne tik suplanuos maršrutą iki jūsų kelionės tikslo bet ir ves jus iki jo kiekviename posūkyje nurodydama važiavimo kryptį.

„Google Maps Navigation” (Beta) veiks išmaniuosiuose telefonuose, kuriuose įdiegta „Google Maps” programėlė bei veikia interneto prieiga. Programėlė pati parsisiųs visą reikalingą žemėlapių informaciją, todėl vartotojams niekada nereikės pirkti ar patiems diegti kokių nors programos bei žemėlapių atnaujinimų.

„Google Maps Navigation” buvo kuriama kaip internetinė GPS navigacijos sistema leidžianti vartotojams ieškoti savo kelionės tikslo nepriklausomai nuo regiono bei vietovės, kurioje jis yra. Beje, sistema leidžia ieškoti ne tik konkrečių adresų bet ir tiesiog vietovių ar netgi konkrečių objektų. Paieškos langelyje galima tiesiog įrašyti „Siemens arena” ir „Google” navigacija pati suras šio objekto adresą bei parinks optimalų kelionės maršrutą. „Navigation Beta” taip pat turi daug papildomų galimybių, gerokai palengvinsiančių jūsų keliones, tokių kaip pagalba randant pakeliui esančias lankytinas vietas ar objektus tokius kaip degalinės, poilsio aikštelės, restoranai.

„Google Maps Navigation” (Beta) teikia šiuos ir papildomus privalumus vartotojams:
Naudotis – itin paprasta: „Google” visuomet suras jūsų kelionės tikslą: tiesiog įrašykite jį paieškos laukelyje ir „Google Maps Navigation” (Beta) jį suras taip pat kaip „Google Maps” suranda jūsų ieškomus objektus kompiuterio naršyklėje. Jums net nereikia žinoti tikslaus adreso ar pavadinimo. Su klaidomis įvesti raktažodžiai automatiškai pataisomi, o naudojant dviprasmiškus paieškos kriterijus pateikiamas rezultatų sąrašas iš kurio galite pasirinkti jums reikiamą objektą.

Žemėlapiai visuomet atnaujinti: jokių atnaujinimų ir parsisiuntimų – sistemoje visuomet rasite naujausius žemėlapius, informaciją apie objektus bei transporto informaciją. Tai, kad sistema visuomet prisijungusi prie interneto reiškia, kad naudojatės naujausiais „Google Maps” duomenimis, todėl jums niekuomet nereikės įsigyti atnaujintų žemėlapių ar patiems siųsti atnaujinimus. Vilniuje (ar kitur, kur veikia realaus laiko eismo informacijos sistema, „Google Navigation” automatiškai atsižvelgs į transporto sąlygas bei padės jums aplenkti kamščius ar bent jau nurodys realų atvykimo laiką.

Gatvės ir palydovinis vaizdas: savo maršrutą galite matyti gatvės lygio vaizdo nuotraukose , o taip pat 3D palydovinėse nuotraukose. Kiti aktyvuoti „Google Maps” žemėlapio sluoksniai leis apžiūrėti kaip vietovė atrodo iš tikrųjų, stebėti eismo sąlygas aplinkinėse gatvėse, sudėtingose sankryžose – pasirinkti reikiamą išvažiavimą, o taip pat – rasti reikiamą parduotuvę ar pastatą.

Visiškai nemokama: Kaip ir visos „Google Maps” funkcijos – „Navigation” (Beta) yra visiškai nemokama (mokėti reikės tik savo mobiliojo ryšio operatoriui už perduotų duomenų kiekį). Kadangi sistema veikia jūsų išmaniajame telefone – jums nebereikės nešiotis jokio papildomo prietaiso.

Ji saugi: jums nereikės nuolat žvilgčioti į ekraną: sistema maršruto nuorodas praneš balsu. Automobilyje įdiegus laisvųjų rankų įrangą balso pranešimai bus perduodami per automobilio garso sistemos garsiakalbius.

„Google Maps Navigation” (Beta), skirta mobiliesiems įrenginiams, yra naujausias iš visų neseniai „Google” Lietuvoje pristatytų produktų, tokių kaip „Google StreetView” ir „Traffic”.

Norėdami pradėti naudotis Google Maps Navigation” (Beta), Google Play”, Android aplikacijų arba Apple Ap Store” programėlių parduotuvėse susiraskite bei savo išmaniajame telefone įsidiekite naujausią Google Maps” programėlės versiją.

Panašūs straipsniai

Leave a Comment