Konsjeržai ateina į verslo centrus

Užsienyje labai populiarūs ir graibstomi konsjeržai Lietuvoje vis dar yra naujovė, kurią įvertina ir jos nauda patiki ne kiekvienas. Visgi, pamažu ir mūsų šalyje įsitvirtina bet kuriuo paros metu ir bet kokią pagalbos ranką galintys ištiesti asmeniniai asistentai – konsjeržai.

Ne naujiena, kad konsjeržo paslaugas galime rasti geriausiuose Lietuvos viešbučiuose, tačiau pirmą kartą ši paslauga pradėta teikti verslo centre. Nuo šio rudens bene didžiausia Lietuvoje esanti profesionalių asmeninių konsjeržų kompanija – „Luxury concierge” pradėjo teikti savo paslaugas prestižiniame verslo centre „Vilniaus verslo uostas”.

„Mes visi turime apie šešerių metų darbo patirtį, kurią sukaupėme ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, – sako „Luxury concierge” konsjeržas Mindaugas. – Konsjeržo dėka žmonės taupo savo pinigus. Pavyzdžiui, advokatas, dirbdamas savo teisinį darbą, per valandą uždirbs daugiau nei sumokės mums už kažkokią mūsų jam atliktą paslaugą, kurios atlikimui jam pačiam nebereikės gaišti savo brangaus laiko”.

Konsjeržai vykdo tiek įprastas kasdienes užduotis, tiek individualius nurodymus. „Mūsų tikslas – kliento laisvalaikio ir gyvenimo būdo organizavimas. Mes galime atlikti ne tik su kliento profesine veikla susijusius darbus, bet ir kasdienius, tokius, kurie dažnai „kelia galvos skausmą”, pavyzdžiui, automobilių remontas, įvairių pirkinių paieškos ar panašiai. Galime atlikti viską, ko reikia klientui, jei tai yra legalu ir teisėta”, – vardina Mindaugas.

Nors Lietuvoje konsjeržais dirba dar keletas pavienių asmenų, didžiąją pastarųjų klientų dalį – apie 99 proc. – sudaro privatūs asmenys, o „Luxury concierge” asmeninio asistento paslaugas siūlo ne tik privatiems asmenims (įmonių vadovams ar į Lietuvą atvykusiems užsienio svečiams), bet ir specialius konsjeržo paslaugų paketus verslo įmonėms.

„Mes dirbame pagal kiek kitokį modelį. Dirbame su privačiais klientais, tačiau taikomės į verslo bendroves, kurioms siūlome labai įvairias paslaugas – nuo pačių mažiausių (pavyzdžiui, gėlių nupirkimo ir įteikimo darbuotojo artimam žmogui ar restorano verslo pietums užsakymo) iki grandiozinių (pavyzdžiui, šventinio vakarėlio darbuotojams suorganizavimo svečioje šalyje su skrydžiu privačiu lėktuvu). Ribų nėra. Matome, jog mus vertina ir mumis pasitiki verslo įmonės. Pasak jų, tai yra gera motyvacijos priemonė darbuotojui dirbti ir uždirbti įmonei pinigų, kadangi, pasinaudojus konsjeržo paslaugomis, darbuotojui nebereikia darbo metu gaišti laiko asmeniniams reikalams arba kažkokiems buitiniams darbams atlikti, kurie neįeina į jo pareigybes ir neuždirba įmonei pinigų”, – aiškina konsjeržas.

„Vienas iš „Vilniaus verslo uosto” išskirtinumų yra papildomos paslaugos, kuriomis gali pasinaudoti mūsų klientai neišeidami iš pastato. Taip kuriamas patogumas ir taupomas brangus klientų laikas, kuris labai svarbus verslo pasaulyje. Apie konsjeržo paslaugą galvojome ne vienerius metus, bet buvo sunku rasti patikimą kandidatą, kuris galėtų teikti kokybiškas, profesionalias paslaugas „Vilniaus verslo uosto” klientams. Džiaugiamės, kad šiandien galime pasiūlyti savo klientams konsjeržo paslaugas, kurios itin populiarios užsienyje ir tikimės, jog jomis naudosis ir jas įvertins mūsų klientai” – sako „Vilniaus verslo uosto” rinkodaros vadovė Vaiva Ginaitytė.

„Luxury concierge” teikiamos paslaugos puikiai papildo papildomų paslaugų, kurias „Vilniaus verslo uosto” nuomininkai gali įsigyti neišeidami iš verslo centro, paketą. „Vilniaus verslo uoste” yra įsikūręs konferencijų centras, restoranas, kavinė, kelionių agentūra, grožio salonas, automobilių plovykla, vertimų biuras, notarai, advokatai, bankų poskyriai, draudimo agentūros.

„Reikia pripažinti, jog daugelis lietuvių vis dar bijo naudotis konsjeržo paslaugomis. Kol kas dar ne kiekvienas supranta ir įvertina asmeninio asistento naudą. Lietuviai yra darbštūs žmonės, todėl neretai sako „ai, geriau pats padarysiu ir sutaupysiu pinigų”, tačiau daugeliu atveju, jei jie paskaičiuotų, pamatytų, jog pasinaudoję mūsų paslaugomis, sutaupytų. Visgi, lietuvių požiūris keičiasi, jie supranta, kad konsjeržas nėra prabangos paslauga”, – teigia „Luxury concierge” steigėjas.

Daugiau informacijos apie „Luxury concierge” ir konsjeržų teikiamas paslaugas galima rasti adresu www.luxuryconcierge.lt.

Panašūs straipsniai

Leave a Comment