Makiažas vienu akių pieštuku

Efektingam makiažui nebūtina turėti visos spalvų paletės. Ir vienu akių kontūro pieštuku galite susikurti tris visiškai skirtingus stilius – pasidaryti įvairius akių makiažus. Idėjomis dalinasi „Mary Kay“ visažistė Jelena Liaudieninė.

„Kai už lango niūru ir pilka, spalvingas ir ryškus makiažas nedera. Efektingą akių makiažą galima sukurti ir viena priemone – akių kontūro pieštuku. Jis tinka ne tik akių kontūrui paryškinti, bet ir dūminiam makiažui. Be to, nereikės gausybės akių šešėlių. Vienas pieštukas gali padaryti stebuklus“, – teigia visažistė.

Efektingą akių makiažą pasidarysite juodu pieštuku, tiks ir tamsaus rudo atspalvio pieštukas. Prieš darydamos makiažą paruoškite veido odą: pasitepkite atspalvį sulyginančiu CC kremu arba kremine pudra. Permatoma biria pudra padengta veido oda atrodys tobulai lygi.

Akcentas lūpos

Pirmasis makiažas akis paryškins subtiliai, o visą dėmesį nukreips į lūpas. Šiam makiažui J. Liaudinienė siūlo tradicinį juodą akių kontūro pieštuką pakeisti tamsiai rudu. Juo brėžkite liniją ties akiduobės linkiu ir lengvai ją paretušuokite, blakstienas paryškinkite tušu.

Akių kontūro pieštukas pravers ir lūpoms. Iš pradžių lūpas nudažykite vienu madingiausių bordo atspalviu ir servetėle pašalinkite dažų perteklių. Tada apveskite lūpas tuo pačiu pieštuku, kuriuo dažėte akis, ir paretušuokite jį link lūpų centro, kad jis gražiai susilietų su lūpų dažais. Makiažą užbaikite švelniai persikiniu atspalviu paryškindamos skruostikaulius.

Katės akysKatės akys“

Tai griežtesnis, dvelkiantis retro, stilius. Jis puikiai atrodys tiek dieną, tiek vakare. „Katės akių“ makiažui visažistė siūlo naudoti tik juodą akių kontūro pieštuką. Makiažas bus efektingas, jei kruopščiai paruošite odą – ji turi atrodyti lygi.

Juodu pieštuku viršutinio voko blakstienas apibrėžkite gana stora tiesia linija, pratęsdamos ją smilkinių link. Linija gali būti vos ilgesnė nei blakstienų arba gerokai nutįsti link smilkinių. Užmerkus akis linija turi būti tiesi, atmerkus – išlinkusi puslankiu. Tai grafinis makiažas  – linijos retušuoti nereikia, ji turi būti griežta ir ryški. Kai nubrėšite liniją, neskubėkite atsimerkti – tegu pieštuko dažai gerai įsigeria, kad atsimerkus neliktų dažų pėdsakų ant viršutinės voko dalies.

Šiam stiliui rinkitės tradicinės sodrios raudonos spalvos lūpų dažus. Sukursite visada madingą klasikinį juodos ir raudonos derinį.

Dūminis makiažasDūminis makiažas

Paprastai dūminis akių makiažas kuriamas su kelių atspalvių šešėliais, tačiau ir vienu akių kontūro pieštuku galima išgauti norimą efektą. Kaip tai padaryti? Brėžkite storą liniją per judančią viršutinio voko dalį ir ją kruopščiai paretušuokite į viršų. Judanti voko dalis turi būti tamsiausia, o kylant į viršų – atspalvis blanksta. Tą patį darykite ir su apatinių blakstienų linija, tik ši linija plonesnė ir ją lengvai paretušuokite žemyn. Išoriniame akies kamputyje linijos turi susitikti .

Akys yra gana ryškios, todėl lūpas paryškinkite subtiliai.

Panašūs straipsniai

Leave a Comment