Naujas kosmetikos prekinis ženklas Lietuvoje

Lietuvoje veikianti kosmetikos kompanija „Atrask grožį” pristato kosmetikos prekinį ženklą iš Anglijos – Di Palomo. Nauja kosmetika, įkvėpta Itališkų tradicijų ir pasitelkusi augalų paslaptis gebančias išnaudoti aukštąsias technologijas, šiuolaikinei moteriai siūlo individualų odos priežiūros būdą.

Ši linija gaminama iš augalų, gėlių, vaisių nuovirų, emulsijų ir ekstraktų pasitelkus inovatyvias technologijas ir estetinės dermatologijos žinias.

Kosmetikos atstovai Lietuvoje moterims pristato keturias kosmetikos linijas: toskanos rožių, medaus ir apelsinmedžio, vynuogių ir alavijų, laukinių figų ir vynuogių. Šias linijas sudaro priemonės, skirtos veido ir kūno odos priežiūrai, kad oda būtų graži ir stangri bet kokiame amžiuje.

Laukinės figos

Laukinių figų ir vynuogių linija puikiai minkština ir drėkina gilesnius odos sluoksnius. Figose esanti sacharozė suformuoja porėtą plėvelę, padedančią išlaikyti vandenį odoje bei neleidžiančią jo per daug išgarint. Ekstraktas pasižymi stangrinamosiomis savybėmis, jose gausu ląstelienos, flavanoidų. Figose taip pat gausu ląstelienos, flavonoidų, polifenolių bei vitaminų, kurie intensyviai apsaugo odą nuo žalingų laisvųjų radikalų poveikio ir skatina odos atsinaujinimo procesus.

Figų ekstraktas – tai regeneracinių bei odą maitinančių savybių rinkinys, tuo tarpu vynuogės yra ypač vertinamos dėl senėjimą stabdančių savybių.

Toskanos rožės

Toskanos rožių linija skirta odos puoselėjimui, kad ji būtų lygi, švelni ir elastinga. Sudėtyje esantis pantenolis (vitaminas B5) pasižymi oda jauninančiu poveikiu, taip pat mažina uždegimus, suteikia odai minkštumo ir stangrumo.

Rožės aromatas sulėtina širdies ritmą bei atpalaiduoja kūną, pašalina visas neigiamas emocijas. Laukinės rožės skatina didesnį susidomėjimą mus supančia aplinka. Panašiu poveikiu pasižymi pušų aromatas. Ne veltui po pasivaikščiojimo spygliuočių miške jaučiamės atsipalaidavę.

Medus

Medus pasižymi daugybe sveikatą gerinančių savybių. Šiandien jau gaminami labai efektyvūs gydomieji preparatai, kurių pagrindas yra būtent medus. Naudojamas ne tik dėl maistinės vertės, bet ir dėl gydomųjų galių ir kosmetinės naudos. Medus atgaivina odos ląsteles, grąžina odai reikalingą energiją ir saugo nuo laisvųjų radikalų poveikio. Skatina odos regeneraciją, stiprina imuninę sistemą, apsaugo nuo aplinkos poveikio ir stabdo odos senėjimą.

Alavijas

Alavijas pasižymi didžiuliu antioksidaciniu poveikiu. Šio augalo ekstraktas apsaugo kraujagysles ir odos ląsteles, jo sudėtyje daug vitamino C, antioksidaciniu poveikiu pasižyminčių medžiagų, linolio rūgšties, mažinančios odos paraudimus ir pigmentines dėmeles. Alavijas svarbus ląstelių atsinaujinimui, nes drėkina odą ir stimuliuoja kolageno sintezę. Aprūpina odą reikiamu drėgmės ir maitinamųjų medžiagų kiekiu, taip užkirsdamas kelią senėjimo procesams.

Alavijas stimuliuoja odos ląstelių dinamiką, atkuria jos struktūrą, o poveikis pastebimas jau po pirmosiomis dienomis.

„Asortimentas pritaikytas kiekvienai moteriai. Produktų paskirtis, tekstūra ir savybės padės kiekvienai moteriai atrasti sau tinkamiausią produktą“, – pasakoja Di Palomo atstovas Lietuvoje Tomas Pagirys.

Visi linijos „Di Palomo” produktai griežtai tikrinami laboratorijose, taigi jų naudojimo rezultatas pagrįstas moksliniais tyrimais.

Kosmetikos linijos, kurias šiuo metu sudaro priemonės kūnui, turėtų pasipildyti naujais produktais. Kokie tai gaminiai, T. Pagirys kol kas nekomentuoja, tačiau, pasak jo, platesnis asortimentas gali būti pasiūlytas artimiausiu metu.

Panašūs straipsniai

Leave a Comment